• Informacje na temat:

  ricky martin chłopak

Artykuły na temat: ricky martin chłopak
 • Nowości Netflix 2020: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, zwiastuny, obsada] Aktualizacja #21

  ...misji kosmicznej. W pozostałych rolach wystąpią Josh Charles, Talitha Bateman, Ato Essandoh, Mark Ivanir, Ray Panthaki i Vivian Wu. After Life W serialu "After Life" Ricky Gervais ("Statyści", "Biuro(...) "Biura". American Jesus Z kolei "American Jesus" to projekt dwujęzyczny (hiszpańsko-angielski). W serialu zostaną przedstawione losy dwunastoletniego chłopaka, który nagle odkrywa, że jest... nowym...

 • Ricky Martin zakochany?

  Ricky Martin, gwiazdor muzyki pop, i jego wizażystka Maital Sabban są w sobie zakochani. Taka informację podała podobno matka Maital, a opublikował ją amerykański brukowiec "National Enquirer".

 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #94

  Life". Produkcja, w której główną rolę zagra Ricky Gervais, zadebiutuje 8 marca. Aktualizacja #7: Zgodnie z zapowiedziami dzisiaj do serwisu trafił serial "Sex Education" oraz "Titans(...) nawet wspólny biznes. Obok Fondy i Tomlin w serialu występują Martin Sheen, Sama Waterston, Brooklyn Decker, June Diane Raphale, Ethan Embry,  Baron Vaughn. W piątym sezonie gościnnie wystąpi...

 • Ricky Martin zadebiutuje wkrótce na wielkim ekranie, w thrillerze zatytułowanym "He Comes Back". Artysta wcieli się w rolę morderczego ekskochanka postaci granej przez znaną angielską aktorkę Joanne Whalley. O swym debiucie filmowym myśli także drugi z latynoskich gwiazdorów muzyki pop, Enrique Iglesias. Wokalista zagra u boku Antonio Banderasa, Quentina Tarantino i Salmy Hayek w obrazie

 • Ricky Martin gejem?

  Seksualne preferencje latynoskiej gwiazdy pop, Ricky'ego Martina, zostały wydane przez przyjaciela wokalisty.

 • Ricky Martin zmienia tekst piosenki

  Ricky Martin, latynoski gwiazdor muzyki pop, musi zmienić tekst swej najnowszej piosenki "She Bangs", by mogła ona ukazać się na singlu w Wielkiej Brytanii. Szefowie jego tamtejszej wytwórni twierdzą, że jeden z wersów ma zbyt wyraźny podtekst seksualny.

 • Gwiazdor może poślubić partnera

  Piosenkarz Ricky Martin otrzymał hiszpańskie obywatelstwo i zamierza poślubić swego partnera - donoszą tamtejsze media.

 • Jest gejem, ale kobiety nie dają mu spokoju

  Choć orientacja seksualna piosenkarza Ricky'ego Martina jest wszystkim znana, to gwiazdor i tak nie może opędzić się od propozycji spędzenia nocy z kobietami.

 • Od gwiazdy dla dzieci do symbolu seksu

  Kiedyś byli gwiazdami programów dla najmłodszych. Dziś są symbolami seksu i najbardziej pożądanymi celebrytami na globie.

 • Justin Timberlake: Artysta wielu momentów

  19 sierpnia, na stadionie w Gdańsku, Justin Timberlake wystąpi w Polsce po raz pierwszy w karierze jako solowy artysta. Organizatorzy zapowiadają ponad 40-tysięczną widownię. Zainteresowanie jest więc ogromne, ale nie ma się czemu dziwić. Błyskotliwy 33-letni amerykański wokalista i aktor steruje swoją karierą w sposób perfekcyjny.