• Informacje na temat:

  ricky martin i jego dzieci

Artykuły na temat: ricky martin i jego dzieci
 • Ricky Martin i jego mąż w końcu pokazali córkę. Urocze zdjęcie

  Ricky Martin (47 l.) udostępnił w mediach społecznościowych pierwsze zdjęcie swojej córeczki Lucii Martin-Yosef, którą pod koniec grudnia 2018 roku urodziła surogatka.

 • Latynoski gwiazdor Ricky Martin na pewno nie narzeka na brak zainteresowania ze strony kobiet. Zazwyczaj w wywiadach problem swoich związków przemilcza. Dziennikarzom udaje się jednak czasem coś od niego wyciągnąć.

 • Ricky Martin oświadczył się ukochanemu!

  Ricky Martin (44 l.) na nowo układa sobie życie po rozstaniu z Carlosem Gonzalesem!

 • Ricky Martin do Eltona Johna: Porady ojcowskie

  "Nie spodziewaj się, że kiedykolwiek jeszcze będziesz spał" - to jedna z cennych uwag ojcowskich, które Ricky Martin przekazał Eltonowi Johnowi i jego partnerowi Davidowi Furnishowi.

 • Ricky Martin znów został ojcem! Dziecko urodziła surogatka

  W 2008 roku Ricky Martin (47 l.) po raz pierwszy został ojcem. Na świat przyszły bliźnięta urodzone przez surogatkę. Teraz gwiazdor znów może świętować narodziny dziecka. Na świecie pojawiła się jego córka.

 • Ricky Martin bohaterem

  Amerykański Departament Stanu, czyli tamtejsze Ministerstwo Spraw Zagranicznych, wyróżniło Ricky'ego Martina za jego działalność na rzecz dzieci. W oficjalnym oświadczeniu wokalista został pochwalony szczególnie za pomoc ofiarom tragicznego trzęsienia ziemi i tsunami w południowo-wschodniej Azji, w grudniu 2004 roku.

 • Ricky Martin zostanie po raz trzeci ojcem!

  Ricky Martin (42 l.) chce sprawić swoim synom rodzeństwo. Piosenkarz chciałby mieć teraz córeczkę.

 • Ricky Martin pokaże bliźnięta

  Latynoski piosenkarz po raz pierwszy zaprezentuje światu swoje czteromiesięczne bliźnięta.

 • Ricky Martin pokazał bliźniaki

  Latynoski piosenkarz, Ricky Martin, po raz pierwszy zaprezentował światu swoje czteromiesięczne bliźnięta. Zdjęcia chłopców - Valetino i Matteo - ukazały się w amerykańskim magazynie "People".

 • R. Martin: Bono, Sting i Dalaj Lama

  Ricky Martin postanowił zaangażować się w działalność charytatywną. Jako wzory postępowania latynoski gwiazdor wymienia Bono, Stinga oraz Dalaj Lamę.

Wideo na temat: ricky martin i jego dzieci
 • W jego oczach

  Leonardo jest niewidomym nastolatkiem, który chciałby uniezależnić się od swojej nadopiekuńczej mamy. Planuje wyjechać na semestr do zagranicznej szkoły, co nie do końca podoba się jego przyjaciółce Giovanie. Kiedy w klasie pojawia się nowy uczeń Gabriel, Leonardo doświadcza uczucia, które każe mu przemyśleć jeszcze raz plany związane z wyjazdem.

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • Wilcze dzieci

  Niezwykła opowieść o matce chłopca i dziewczynki, okazjonalnie przemieniających się w wilki. Z kontynentalnego rozumienia mitu o człowieku-wilku Mamoru Hosoda bierze tylko metaforę dojrzewania. Ame i Yuki muszą określić własną tożsamość w plenerze japońskiej wsi namalowanej monetowską kreską. Mit o Likaonie jest im obcy, nikt nie testuje tu wszechwiedzy bogów, mordując przypadkowych gości. Za to Hosoda posiłkuje się nieznaną Europejczykom tradycją, w której chłopi składają ofiary wilkom...