• Informacje na temat:

  ricky martin partner

Artykuły na temat: ricky martin partner
 • Ricky Martin: Moim dzieciom nie brakuje matki!

  ...43-letni piosenkarz Ricky Martin od dwóch lat samotnie wychowuje synów bliźniaków - sześcioletnich Matteo i Valentino, których urodziła mu zaprzyjaźniona surogatka. Zdaniem piosenkarza maluchy świetnie radzą sobie bez matki!

 • Gwiazdor może poślubić partnera

  Piosenkarz Ricky Martin otrzymał hiszpańskie obywatelstwo i zamierza poślubić swego partnera - donoszą tamtejsze media.

 • Ricky Martin wziął ślub!

  Ricky Martin (46 l.) poinformował, że w jego życiu zaszły ostatnio spore zmiany...

 • Ricky Martin do Eltona Johna: Porady ojcowskie

  "Nie spodziewaj się, że kiedykolwiek jeszcze będziesz spał" - to jedna z cennych uwag ojcowskich, które Ricky Martin przekazał Eltonowi Johnowi i jego partnerowi Davidowi Furnishowi.

 • Ricky Martin z mężem na wakacjach

  Ricky Martin (46 l.) wraz ze swoim mężem Jwanem Yosefem (34 l.) odpoczywa w luksusowym kurorcie Porto Cervo we Włoszech. Panowie pojechali tam na zaproszenie włoskiego milionera i biznesmena Tommy'ego Chiabry. Piosenkarz i syryjski artysta pobrali się na początku tego roku. Ze związku z poprzednim partnerem gwiazdor ma dwóch synów, których urodziła surogatka.

 • Ricky Martin singlem

  Latynoski piosenkarz Ricky Martin rozstał się z partnerem.

 • Ricky Martin oświadczył się ukochanemu!

  Ricky Martin (44 l.) na nowo układa sobie życie po rozstaniu z Carlosem Gonzalesem!

 • Ricky Martin chce ślubu z partnerem

  Latynoski piosenkarz Ricky Martin planuje poślubić swojego partnera. Gwiazdor chciałby jednak, by ceremonia odbyła się w Portoryko.

 • Ricky Martin rozstał się z partnerem

  To pierwsze rozstanie 2014 roku. Wokalista Ricky Martin (42 l.) po trzech latach zakończył swój związek z finansistą Carlosem Gonzalezem Abellą, z którym wychowywał dwójkę synów.

 • Britney i Justin w "Grease 3"?

  Jakiś czas temu pojawiły się plotki , że Britney Spears, nastoletnia gwiazda muzyki pop, ma wystąpić w trzeciej części filmu "Grease". Jej partnerem miał zostać Ricky Martin. Okazało się to jednak plotką i szybko ją zdementowano. Teraz jednak kwestia filmowego debiutu Britney powróciła. Partnerować ma jej podobno narzeczony, Justin Timberlake z grupy 'N Sync.

Zdjęcia na temat: ricky martin partner
 • .
Wideo na temat: ricky martin partner
 • Cygan

  Najnowszy film słynnego Martina Sulíka to wnikliwy, poruszający dramat z elementami surrealistycznego humoru. Film słowackiego reżysera, który on sam uważa za swój najbardziej osobisty, zadebiutował na zeszłorocznym festiwalu filmowym w Karlowych Warach, skąd wyjechał ze Specjalną Nagrodą Jury i trzema innymi wyróżnieniami. "Cygan" był też oficjalnym kandydatem Słowacji w walce o Oscara. Zdjęcia do filmu realizowane były w autentycznym środowisku słowackich Romów na wschodzie kraju, na planie...

 • Muppety: Poza prawem

  Ulubieńcy światowej publiczności powracają na srebrny ekran w filmie "Muppety: poza prawem". Kermit, Piggy i spółka ponownie zapraszają na pełen niezapomnianych gagów, okraszony dawką wspaniałego humoru, muzyki i świetnego aktorstwa show! Podczas światowego tournée Muppety zostają wplątane w aferę kryminalną o międzynarodowym zasięgu. Stoi za nią Constantin - znany złodziej diamentów i sobowtór Kermita...

 • Green Lantern

  We wszechświecie szaleje wojna pomiędzy tymi, którzy sieją postrach, a tymi, którzy walczą w obronie życia - Korpusem Green Lantern. Kiedy pewien wielki wojownik ginie, ktoś musi zająć jego miejsce. Tym razem, po raz pierwszy, jeden z nas stanie się jednym z nich. "Byłem niesamowicie podekscytowany, przenosząc postać Green Lantern na duży ekran - mówi reżyser Martin Campbell, - ponieważ dla mnie on jest jednym z najbardziej fascynujących superbohaterów w historii komiksów. Przede wszystkim...