• Informacje na temat:

  ricky tomlinson

Artykuły na temat: ricky tomlinson
 • "A Hard Day's Night" znowu w kinach

  Nakręcony przez Richarda Lestera słynny film "A Hard Day's Night", z udziałem muzyków grupy The Beatles, zostanie pokazany w poniedziałek, 9 kwietnia, w Liverpoolu. Na projekcji obecny będzie m.in. Paul McCartney.

 • Atomic Kitten: Powrót dla skazańca

  Na jeden koncert reaktywuje się dziewczęca grupa Atomic Kitten, jeden z najpopularniejszych brytyjskich girlsbandów. Trio, znane z takich przebojów jak "Right Now", "Eternal Flame" czy "The Tide Is High", pojawi się na specjalnym koncercie na początku grudnia, będącym poparciem dla Michaela Shieldsa, fana piłkarskiej drużyny Liverpoolu, skazanego na 10 lat więzienia w Bułgarii za zabicie barmana. Shields zaprzecza jakoby to on był sprawcą przestępstwa.

Wideo na temat: ricky tomlinson
 • Muppety: Poza prawem

  Ulubieńcy światowej publiczności powracają na srebrny ekran w filmie "Muppety: poza prawem". Kermit, Piggy i spółka ponownie zapraszają na pełen niezapomnianych gagów, okraszony dawką wspaniałego humoru, muzyki i świetnego aktorstwa show! Podczas światowego tournée Muppety zostają wplątane w aferę kryminalną o międzynarodowym zasięgu. Stoi za nią Constantin - znany złodziej diamentów i sobowtór Kermita...

 • Jack pogromca olbrzymów

  Film w reżyserii Bryana Singera jest alternatywną wersją bajki o Jasiu i magicznej fasoli. Stary pokój między ludźmi a olbrzymami zostaje zagrożony gdy ktoś porywa następczynię tronu. Młody rolnik Jack (Nicholas Hoult) staje na czele wyprawy do królestwa olbrzymów, w nadziei na ocalanie porwanej księżniczki...

 • Noc w muzeum: Tajemnica grobowca

  Kontynuacja przebojowej serii, której dwie poprzednie części obejrzało w polskich kinach prawie milion widzów. Ben Stiller ponownie w roli Larry'ego Daleya, strażnika w muzeum, w którym nocą ożywają zgromadzone w nim niezwykłe eksponaty. Tym razem Larry wyrusza wraz z synem do Londynu, by w Muzeum Brytyjskim przeżyć największą przygodę swego życia.