• Informacje na temat:

  rihanna 2012

Artykuły na temat: rihanna 2012
 • Rihanna aktorką

  Gwiazda pop Rihanna wkrótce zadebiutuje jako aktorka. Piosenkarkę obsadzono w jednej z ról produkcji "Battleship" w reżyserii Petera Berga - twórcy filmu "Hancock".

 • Rihanna zdradza fragment nowego utworu "Kiss It Better"

  Wokalistka po raz kolejny postanowiła zapowiedzieć nowy album "R8" w bardzo oszczędny sposób.

 • Rihanna: Mój biust i pupa stały się szokująco małe

  ...24-letnia Rihanna przez ostatnie lata odmawiała sobie wielu przyjemności, by zachować idealną sylwetkę. Efekt był imponujący, ale dziś gwiazda nie jest z tego zadowolona.

 • Rihanna kolejną dziewczyną Bonda?!

  Gwiazda muzyki pop Rihanna pojawi się prawdopodobnie w kolejnym filmie o Jamesie Bondzie. Czy piękność z Barbadosu zagra dziewczynę Agenta Jej Królewskiej Mości?

 • Selena Gomez uzależniła się od Justina Biebera

  Bieberem, a potem do niego wróciła. W listopadzie 2012 roku, kiedy się rozstali, także wiedział jak ją do siebie przekonać. Wygląda na to, że Selena Gomez całkowicie się uzależniła od swojego chłopaka. Będą się rozstawać i wciąż do siebie wracać jak Rihanna i Chris Brown?

 • Rihanna powraca do Polski? Koncert ma się odbyć na Stadionie Narodowym w Warszawie

  Według nieoficjalnych informacji w lipcu 2015 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie ma się odbyć koncert Rihanny!

 • Wrócili do siebie po rozstaniu!

  .... Koroniewska długo była nieugięta. Wprawdzie zgodnie dzieliła z byłym obowiązki związane z wychowywaniem Janinki, nie chciała przebaczyć. Do czasu... Wszystko zmieniło się pod koniec czerwca 2012 roku(...) twarzami kampanii "Wierność jest sexy" i rodzicami czwórki dzieci. Czytaj dalej na następnej stronie... Rihanna i Chris Brown - to jedno z najgłośniejszych powrotów w show-biznesie. "Zaczynamy...

 • Kanye West i Paul McCartney w nowym singlu Rihanny!

  Rihanna z rozmachem przypomniała o sobie piosenką "FourFiveSeconds", w której gościnnie wystąpili Paul McCartney i Kanye West.

 • Walcz z zakazami!

  ...jakiej znanej wokalistki wystąpiła Paz de la Huerta, grająca w ZI Lucy Danzinger, kochankę Nucky'ego? 1)    Rihanna 2)    Lana Del Rey 3)    Beyonce c) Wymyśl najciekawszy i najbardziej(...) znajdziecie pierwszy sezon serialu "Zakazane imperium" i mini-album z kadrami w serialu. Dodatkowymi nagrodami jest siedem mini-albumów. Konkurs rozpoczyna się 20 lutego 2012 roku, a kończy się 27 lutego...

 • "FourFiveSeconds": Opublikowano wspólny klip Rihanny, Paula McCartneya i Kanye Westa!

  W sieci pojawił się już czarno-biały teledysk "FourFiveSeconds" Rihanny, w którym gościnnie pojawili się Paul McCartney i Kanye West.

Zdjęcia na temat: rihanna 2012
Wideo na temat: rihanna 2012
 • 2012

  Pomysł na film 2012 przyszedł do głowy scenarzyście, producentowi i kompozytorowi Haraldowi Klosererowi, który od dawna pracował z Rolandem Emmerichem jako współautor scenariuszy. "Każda cywilizacja na Ziemi posiada swoje mity związane z wszechogarniającym kataklizmem", mówi Kloser. "Sprawy zaczynają nagle przybierać zły obrót, społeczeństwo coraz mniej wytwarza, a planeta zaczyna na nowo swój bieg. I tylko niektórzy z nas otrzymują drugą szansę na to, aby zapoczątkować nową kulturę, nowe...

 • Battleship: Bitwa o Ziemię

  Ekranizacja jednej z najbardziej popularnej gry w statki. Floty statków marynarki wojennej będą musiały stawić czoła armadzie niezidentyfikowanych obiektów. Celem statków jest odkrycie i udaremnienie destrukcyjnych planów wrogo nastawionych przybyszów z kosmosu.

 • To już jest koniec

  Komedia "To już jest koniec" jest historią sześciu przyjaciół uwięzionych w domu jednego z nich po tym, jak seria apokaliptycznych wydarzeń niszczy Los Angeles. Jak się okazuje kończący się świat, zmniejszające się zapasy żywności i ogarniająca wszystkich klaustrofobia mogą poważnie zagrozić przyjaźni. Ostatecznie jednak bohaterowie zostają zmuszeni do opuszczenia domu, stawienia czoła przeznaczeniu i poznaniu prawdziwego znaczenia przyjaźni.