• Informacje na temat:

  rihanna 23 lata

Artykuły na temat: rihanna 23 lata
 • Chris Brown: Ludzie mi wybaczyli

  ...ostatnie dwa lata wszyscy mnie krytykowali. Moi fani pozostali mi jednak wierni. Według mnie, w takiej sytuacji nie można pokazywać swojej złości, bo wtedy utwierdzasz wszystkich w przekonaniu, że jesteś osobą pełną agresji" - wyjaśnił. 23-letnia Rihanna najwyraźniej też wybaczyła już swojemu oprawcy. Piosenkarka zgodziła się ostatnio na uchylenie przez sąd zakazu zbliżania się do niej byłego...

 • Wszystkie dziewczyny Daniela Craiga

  Prawdziwy bohater - a do takich niewątpliwie zalicza się agent 007 - musi mieć spluwę i... piękną kobietę u boku. Daniel Craig, który szykuje się do pracy na planie 24. "Bonda", tym razem będzie wzdychał do Francuzki.

 • Wpadki w świecie mody roku 2010

  ...estetyczne (zwłaszcza w zestawieniu z diamentami) ani aż tak oryginalna, jak mogłoby się wydawać... Projekt mięsnej sukni raz pierwszy ujrzał światło dzienne 23 lata temu, kiedy wykonała go(...) naraża się na śmieszność. Na liście najlepiej ubranych debiutowała w tym roku Rihanna. Artystka wyróżniała się na koncertach i galach niezwykle odważnymi, wojowniczymi kreacjami. Bywało jednak, że...

 • Rihanna: Co klip to skandal

  Na dzień świętego Mikołaja fani Rihanny dostaną Rihannę we własnej osobie. Gwiazda pop wystąpi dziś (6 grudnia) o godzinie 19.30 w łódzkiej Atlas Arenie.

 • Rihanna czy Lena? A może Enrique?

  Niemka, którą pokochała Europa, Rihanna w wersji zmysłowo-romantycznej, radosny, roztańczony Enrigue Iglesias, kontrowersyjny Adam Lambert z "odrzutem" z płyty Pink oraz duet Tiesto i Nelly Furtado - prezentujemy pięć utworów nominowanych przez RMF FM do Przeboju Lata 2010.

 • USA: 22 hity Rihanny

  Rihanna umieściła już 22. singel w czołowej dziesiątce amerykańskiej listy przebojów.

 • Pobił Rihannę. Sąd złagodził mu wyrok

  Gwiazdor muzyki r'n'b Chris Brown najwyraźniej zasłużył na drugą szansę. W dwa lata od tragicznego incydentu, w którym piosenkarz pobił swoją ówczesną partnerkę Rihannę, sąd w Kalifornii uchylił zakaz zbliżania się wokalisty do gwiazdy.

 • W Krakowie Timbaland i...

  Organizatorzy krakowskiego Coke Live Music Festival (22-23 sierpnia) ujawnili kolejną po Timbalandzie gwiazdę imprezy. Jest nią słynny dancehallowy wokalista Sean Paul.

 • Shakira "Shakira": Za mało pieprzu (recenzja)

  Jak na dwa lata pieczołowitego dopieszczania albumu, żonglowania producentami, przesiadywania w studiu nagrań, efekt jest rozczarowujący. Na 10. studyjnym albumie Shakiry ogień może i płonie, ale niestety gaśnie on zaskakująco szybko.

 • Gnarls Barkley i RHChP wciąż pierwsi

  Odpowiednio ósmy i drugi tydzień na pierwszych miejscach brytyjskich list przebojów spędzili Gnarls Barkley i Red Hot Chili Peppers. Przebój duetu "Crazy" ma szansę stać się hitem nie tylko lata 2006, ale całych 12 miesięcy, a nowy album "Papryczek" "St radiu m Arcadium" bez wątpienia będzie jednym z największych bestsellerów tego roku.

Wideo na temat: rihanna 23 lata
 • Królowie lata

  Joe, Patrick i Biaggio skończyli już 15 lat i mają dość słuchania rodziców. Tego lata chcą spróbować wszystkiego, wziąć życie w swoje ręce i stać się mężczyznami. We trzech uciekają do lasu, budują dom i żyją jak królowie. Przynajmniej taki był plan... Wszystko komplikuje się, kiedy w leśnym domu pojawia się piękna Kelly, wspólny obiekt westchnień Joe i Patricka.

 • Jak spędziłem koniec lata

  Na niezamieszkałej wyspie w arktycznej części Rosji, dwaj mężczyźni pilnie wykonują swoje obowiązki pracowników małej stacji meteorologicznej. Ich zadaniem jest regularne odczytywanie danych i przesyłanie ich przez radio do centrali. W skażonej radioaktywnie okolicy, radio jest ich jedynym łącznikiem ze światem. Dla Siergieja, opryskliwego, pięćdziesięcioletniego mężczyzny, ta praca nie jest niczym nadzwyczajnym. Lata spędzone na odludziu nauczyły go traktować swoje obowiązki poważnie. Paweł...

 • Latająca maszyna 3D

  Imponująca rozmachem i nowatorstwem efektów specjalnych superprodukcja twórców oscarowego "Piotrusia i wilka". W przygodowym filmie dla całej rodziny po raz pierwszy w Polsce zastosowano technologię stereo 3D, wykorzystaną wcześniej w "Avatarze". "Latająca maszyna 3D" powstawała w Łodzi na imponującym planie o powierzchni 5000 m2. W realizację zaangażowano ponad 200 animatorów, w tym czołowe nazwiska z branży, znane z takich tytułów jak "Koralina i Tajemnicze Drzwi", "Toy Story", "Wallace...