• Informacje na temat:

  rihanna alkohol

Artykuły na temat: rihanna alkohol
 • "Pobicie Rihanny to ściema!"

  ...ofiarą sprzedaje się migiem czego przykładem może być Britney i jej problemy z alkoholem i wychowywaniem dzieci czy Doda z problemami kręgosłupa." Ciekawe, co jeszcze może zanegować Sara. Może śmierć...

 • Rihanna show

  Serial "Rihanna show" z Rihanną w roli głównej nadaje nieprzerwanie od ponad trzech lat. Widzów jest 56 milionów. Jeszcze im się nie znudziło. Oto mistrzyni w podtrzymywaniu zainteresowania wokół samej siebie.

 • Słynne procesy gwiazd

  ...; wypłacił im 20 milionów dolarów. W drugim procesie Jacksona oskarżono o pięciokrotne "czyny lubieżne", upijanie ofiary oraz jego młodszego brata alkoholem, a także pokazywanie chłopcom materiałów(...), w której zginął również dziadek Agnieszki Frykowskiej - red.) przeżyłem niewyobrażalny szok. Niektórzy w tej sytuacji uciekają w alkohol, narkotyki. Inni idą do klasztoru. Dla mnie ucieczką był seks...

 • Rihanna powinna iść na odwyk?

  Ekscentryczne zachowanie Rihanny coraz bardziej martwi osoby z otoczenia piosenkarki. Wiele z nich obawia się, że gwiazda pop wkrótce wyląduje w klinice odwykowej.

 • Osobiste wyznanie Rihanny

  Telewizyjny wywiad Rihanny, w którym piosenkarka z detalami opowiedziała o swojej kłótni z byłym chłopakiem, Chrisem Brownem, zgromadził przed telewizorami 8 mln widzów.

 • Rihanna rozbierze się dla Katy Perry?

  Katy Perry, która niebawem wychodzi za mąż, koniecznie chce, by ważnym punktem jej wieczoru panieńskiego był striptiz. Zamiast tancerzy czy tancerek erotycznych woli jednak, by rozebrała się... Rihanna.

 • Rihanna pogodziła się z ojcem

  Okazuje się, że gwiazda R&B - Rihanna - wykorzystała okres świąt Bożego Narodzenia, aby poprawić swoje relacje z ojcem. Choć jeszcze niedawno piosenkarka twierdziła, że wstydzi się swojego taty, podczas świąt spędzonych na Barbadosie zasypała go prezentami.

 • Rihanna i inni o zmarłym gwiazdorze

  Gwiazdy składają hołd tragicznie zmarłemu aktorowi i wokaliście Cory'emu Monteithowi.

 • Najlepsze utwory 2008

  Prezentujemy utwory, które w 2008 roku potrafiły wyróżnić się spośród tysięcy innych nie tylko znanym wykonawcą czy wysokimi miejscami na listach przebojów, ale także oryginalnością, pomysłem, silną dawką emocji. Oto najlepsze piosenki minionych 12 miesięcy!

 • Jak zmniejszyć rozmiary skandalu?

  Podejrzany o pobicie swojej byłej dziewczyny Rihanny wokalista Chris Brown za wszelką cenę próbuje zmniejszyć rozmiary skandalu.

Wideo na temat: rihanna alkohol
 • Battleship: Bitwa o Ziemię

  Ekranizacja jednej z najbardziej popularnej gry w statki. Floty statków marynarki wojennej będą musiały stawić czoła armadzie niezidentyfikowanych obiektów. Celem statków jest odkrycie i udaremnienie destrukcyjnych planów wrogo nastawionych przybyszów z kosmosu.

 • To już jest koniec

  Komedia "To już jest koniec" jest historią sześciu przyjaciół uwięzionych w domu jednego z nich po tym, jak seria apokaliptycznych wydarzeń niszczy Los Angeles. Jak się okazuje kończący się świat, zmniejszające się zapasy żywności i ogarniająca wszystkich klaustrofobia mogą poważnie zagrozić przyjaźni. Ostatecznie jednak bohaterowie zostają zmuszeni do opuszczenia domu, stawienia czoła przeznaczeniu i poznaniu prawdziwego znaczenia przyjaźni.

 • Pod Mocnym Aniołem

  Najnowszy film Wojtka Smarzowskiego, reżysera "Drogówki", "Róży" i "Wesela" to wstrząsająca, choć nie pozbawiona humoru, opowieść o nałogu i próbach wydobycia się z niego - i o miłości, która wszystko ocala. Scenariusz jest oparty na znakomitej powieści Jerzego Pilcha "Pod Mocnym Aniołem" (Nagroda Literacka NIKE 2001). Jerzy (Robert Więckiewicz) jest pisarzem i nałogowym alkoholikiem. Poznajemy go w momencie, w którym uwierzył, że może wygrać z nałogiem. Zakochuje się w młodej dziewczynie...