• Informacje na temat:

  rihanna choroba

Artykuły na temat: rihanna choroba
 • Absurdalny pozew przeciwko Rihannie

  ...śmiertelna odmiana z Barbados [stamtąd pochodzi Rihanna]" - twierdzi. "Kiedy z powodu zatajenia przede mną choroby i w konsekwencji zarażenia mnie zagroziłem jej pozwem, zaczęła uderzać się w twarz...

 • Listopadowe premiery: Rihanna kontra Susan Boyle

  Zanim półki sklepowe zaleją bożonarodzeniowe kompilacje sprawdzamy, co ciekawego wytwórnie przyszykowały na listopad. O prymat na listach sprzedaży zapewne rywalizować będą Rihanna i Susan Boyle.

 • 1 lipca wokalistka wyznała na Twitterze, że "straciła najważniejszą osobę w swoim życiu". Clara Brathwaite, 88-letnia babcia Rihanny, odeszła po długiej chorobie. Gwiazda podzieliła się ostatnimi zdjęciami z babcią na Twitterze.

 • Rihanna w szpitalu. Lekarze ostrzegają gwiazdę!

  Ze względu na chorobę Rihanna została zmuszona do odwołania koncertu w szwedzkim Malmo. Piosenkarka z objawami grypy i przemęczenia trafiła do szpitala.

 • Wrócili do siebie po rozstaniu!

  ...nieprawidłowości wskazujące na zespół Downa. Małżonkowie zdawali sobie sprawę, że choroba będzie wymagała od nich wiele poświęcenia i być może załamie ich kariery aktorskie. To dodatkowo ich zbliżyło. Dziś są twarzami kampanii "Wierność jest sexy" i rodzicami czwórki dzieci. Czytaj dalej na następnej stronie... Rihanna i Chris Brown - to jedno z najgłośniejszych powrotów w show-biznesie. "Zaczynamy...

 • Rihanna zaraziła go opryszczką?

  W ostatnich dniach amerykańskie sądy zasypywane są absurdalnymi pozwami przeciwko gwiazdom muzyki pop.

 • Szuka dawcy szpiku kostnego

  Piosenkarka Rihanna postanowiła pomóc nigeryjskiemu sportowcowi w znalezieniu dawcy szpiku kostnego.

 • Ciuchy od gwiazd

  Jedna z najpopularniejszych gwiazd r'n'b Rihanna oraz najsłynniejszy obecnie producent muzyczny, Timbaland, zaprojektują w celach dobroczynnych kolekcje ubrań.

 • "Must Be The Music 6": Powrót Kory, w finale Shata QS

  Publiczność potwierdziła zgodny wybór jurorów (zobaczyliśmy powracającą po chorobie Korę), którzy wskazali na grupę Shata QS. To właśnie ta formacja, dowodzona przez wokalistę Małgorzatę Kuś, uzupełnia skład finalistów szóstej edycji. "Przeszły mnie dreszcze!" - entuzjazmowała się Kora po tym występie.

 • Dawid Kwiatkowski oblany wodą przez fanki

  W charytatywnej akcji robiącej furorę wśród celebrytów wziął udział wokalista Dawid Kwiatkowski.

Wideo na temat: rihanna choroba
 • Battleship: Bitwa o Ziemię

  Ekranizacja jednej z najbardziej popularnej gry w statki. Floty statków marynarki wojennej będą musiały stawić czoła armadzie niezidentyfikowanych obiektów. Celem statków jest odkrycie i udaremnienie destrukcyjnych planów wrogo nastawionych przybyszów z kosmosu.

 • To już jest koniec

  Komedia "To już jest koniec" jest historią sześciu przyjaciół uwięzionych w domu jednego z nich po tym, jak seria apokaliptycznych wydarzeń niszczy Los Angeles. Jak się okazuje kończący się świat, zmniejszające się zapasy żywności i ogarniająca wszystkich klaustrofobia mogą poważnie zagrozić przyjaźni. Ostatecznie jednak bohaterowie zostają zmuszeni do opuszczenia domu, stawienia czoła przeznaczeniu i poznaniu prawdziwego znaczenia przyjaźni.

 • Geneza Planety Małp

  Will Rodman (James Franco) to naukowiec pracujący w firmie farmaceutycznej Gen-Sys, w której pracuje się nad stworzeniem leku regenerującego tkankę mózgową. Celem naukowca jest wynalezienie leku na chorobę Alzheimera, na którą cierpi jego ojciec, Charles (John Lithgow). Skupiony wyłącznie na pracy, ma problemy z kontaktami z innymi ludźmi, ale choroba ojca zbliża ich do siebie. Badanie leku ALZ-112 na ludziach ujawnia skutek uboczny w postaci wzrostu agresji, więc Will musi zamknąć swój...