• Informacje na temat:

  rihanna doskonale

Artykuły na temat: rihanna doskonale
 • Rihanna poznała rodziców chłopaka

  Rihanna podobno specjalnie wcześniej wróciła do USA z Berlina, aby wziąć udział w organizowanej przez Matta Kempa imprezie charytatywnej Ante Up for Autism. Tam piosenkarka miała okazję poznać przyjaciół i rodzinę swojego nowego wybranka.

 • Niezadowolona Rihanna

  Pochodząca z Barbadosu wokalistka pop Rihanna ma dość tzw. product placement w swoich teledyskach.

 • Julia Kamińska trenuje... erotyczny taniec na rurze!

  Taniec  na rurze pokochały już Rihanna, Demi Moore i Britney Spears, a w Polsce Ola Kwaśniewska czy Weronika Książkiewicz. Niedawno tanecznego bakcyla połknęła też Julia Kamińska. - Chodzę na te(...)", postanowiłam dać sobie po raz kolejny szansę bycia w formie - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Julia Kamińska. Taniec na rurze doskonale kształtuje ciało. Podczas treningu angażowane są...

 • Rihanna zagra Josephine Baker

  Rihanna, pomimo Złotej Maliny na koncie, nie ustaje w próbach podbicia Hollywood. Piosenkarka przyjęła kolejną rolę - wcieli się w postać legendarnej Josephine Baker w filmie poświęconym życiu "Czarnej Perły".

 • Wpadki w świecie mody roku 2010

  ...i stylistów. Szczupła wokalistka ze śliczną buzią i burzą brązowych włosów stanowiła modelkę, na której wszystkie kreacje leżały doskonale. Do czasu. W jednym z odcinków "X Factor", programu talentów(...) naraża się na śmieszność. Na liście najlepiej ubranych debiutowała w tym roku Rihanna. Artystka wyróżniała się na koncertach i galach niezwykle odważnymi, wojowniczymi kreacjami. Bywało jednak, że...

 • Rihanna za ostra

  Nowy album Rihanny "Rated R" miał się początkowo nazywać "Such a F**king Lady". Informację ujawniła sama wokalistka.

 • Za co powinniście pokochać "Glee"!

  ...- "Heads Will Roll" grupy Yeah Yeah Yeahs. Co natomiast wspólnego ma etatowa celebrytka Rihanna z ikoną dawnej epoki, legendarnym Genem Kelly? Piosenkę o deszczu? Czemu nie?! Twórcy "Glee" doskonale widzą...

 • Raper, striptiz i Rihanna

  Jay-Z, mentor gwiazdy pop Rihanny, ma biznesowe plany względem młodej piosenkarki. Raper chce, aby jego podopieczna firmowała swoją twarzą nową sieć nocnych klubów striptizerskich.

 • Wykonawca roku: Lady GaGa kontra Rihanna

  Wzorem poprzedniego roku plebiscytowi The Best Of Miasto Muzyki 2010 towarzyszy głosowanie w poszczególnych gatunkach muzycznych, w kilku kategoriach. Obecnie trwa głosowanie na wykonawców roku.

 • Wydała fortunę w seks-shopie

  W trakcie pobytu w Paryżu piosenkarka Rihanna odwiedziła jeden z seks-shopów.

Wideo na temat: rihanna doskonale
 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Battleship: Bitwa o Ziemię

  Ekranizacja jednej z najbardziej popularnej gry w statki. Floty statków marynarki wojennej będą musiały stawić czoła armadzie niezidentyfikowanych obiektów. Celem statków jest odkrycie i udaremnienie destrukcyjnych planów wrogo nastawionych przybyszów z kosmosu.

 • To już jest koniec

  Komedia "To już jest koniec" jest historią sześciu przyjaciół uwięzionych w domu jednego z nich po tym, jak seria apokaliptycznych wydarzeń niszczy Los Angeles. Jak się okazuje kończący się świat, zmniejszające się zapasy żywności i ogarniająca wszystkich klaustrofobia mogą poważnie zagrozić przyjaźni. Ostatecznie jednak bohaterowie zostają zmuszeni do opuszczenia domu, stawienia czoła przeznaczeniu i poznaniu prawdziwego znaczenia przyjaźni.