• Informacje na temat:

  rihanna i jej rodzina

Artykuły na temat: rihanna i jej rodzina
 • Rihanna chce przedstawić Leonardo DiCaprio rodzicom!

  ...coraz silniejsze. Piosenkarka myśli już o tym, by zabrać go w swoje rodzinne strony. Chciałaby, żeby cała jej rodzina poznała nowego chłopaka. "Nie zrobiłaby tego dla kogoś, na kim jej nie zależy. To znak, że naprawdę coś do niego czuje" - mówi jej znajomy w rozmowie z "InTouch Weekly". Ponoć Rihanna już od dawna wodziła wzrokiem za DiCaprio! "Leo już dawno jej się podobał. Zawsze uważała, że...

 • Pijana Rihanna publikuje fragmenty nowej płyty!

  "Spontan" czy zaplanowana akcja PR-owa? Tak czy tak, gwiazda popu Rihanna opublikowała na Instagramie fragmenty swoich nowych piosenek.

 • Rihanna poznała rodziców chłopaka

  Rihanna podobno specjalnie wcześniej wróciła do USA z Berlina, aby wziąć udział w organizowanej przez Matta Kempa imprezie charytatywnej Ante Up for Autism. Tam piosenkarka miała okazję poznać przyjaciół i rodzinę swojego nowego wybranka.

 • Eminem: Skandalista Slim Shady

  Na dzisiejszej scenie muzycznej, gdzie prym wiedzie zasada "wyróżnij się albo zgiń", nie jest łatwo być naprawdę kontrowersyjnym. Jednak jest muzyk, który czuje się w roli prowokatora idealnie. Chodzi oczywiście o Eminema, który ma na swoim koncie nie tylko pokaźną liczbę nagród, ale i mnóstwo kontrowersyjnych wypowiedzi oraz zachowań. 17 października muzyk obchodzi 42. urodziny.

 • Rihanna wybaczyła chłopakowi pobicie

  ...w ciągu dnia oddaje się odpoczynkowi na plaży i jeździe na skuterze wodnym, a wieczorami pracuje w słynnym studiu nagraniowym Hit Factory. 21-letnia Rihanna nie towarzyszy mu jednak w sesjach(...) okazało się jednak, że dziennikarze pomylili Browna z przyjacielem Busha. Obecna na imprezie Khloe Kardashian znana z reality show "Rodzina Kardashianów" w telewizji MTV, powiedziała: "To jest naprawdę...

 • Rihanna w żałobie

  Gwiazda pop Rihanna opłakuje śmierć babci. Clara "Dolly" Braithwaite zmarła w nowojorskim szpitalu po walce z rakiem.

 • Selena Gomez uzależniła się od Justina Biebera

  Selena Gomez (21 l.) wróciła do Justina Biebera (20 l.), choć jej rodzina i przyjaciele ostrzegali ją przed nim. Dlaczego znów chce z nim być?

 • Zdjęcie pobitej Rihanny w sieci

  W internecie ujawniono fotografię poranionej twarzy amerykańskiej piosenkarki. Rihannę pobił jej były chłopak, wokalista Chris Brown.

 • Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell: Skazani na siebie

  Jest w życiu Alicji Bachledy-Curuś (35 l.) mężczyzna, z którego aktorka jest dumna i którego kocha bezgranicznie. To jej syn Henry-Tadeusz (9 l.). Ale w życiu aktorki jest również drugi mężczyzna, który na zawsze pozostanie jedną z najważniejszych osób dla niej. To Colin Farrell (42 l.), ojciec jej syna.

 • Martwią się o Rihannę. Nowa Whitney Houston?

  Rodzina i przyjaciele piosenkarki Rihanny z obawą patrzą na rozrywkowy tryb życia, który prowadzi młoda gwiazda pop.

Wideo na temat: rihanna i jej rodzina
 • Rodzina

  Ditte pochodzi ze znanej rodziny piekarzy Rheinwaldsów. Lubi być w ruchu i jest właścicielką galerii sztuki. Kiedy dostaje wymarzoną pracę w Nowym Jorku, postanawia przeprowadzić się wraz ze swoim chłopakiem Peterem. Przyszłość jest jasna, życie jest proste i pełne radości. Nagle jednak charyzmatyczny ojciec Ditte, Rikard, piekarz i dostawca królewskiego dworu, zostaje dotknięty ciężką chorobą. Ditte odwołuje przeprowadzkę do Nowego Jorku, aby być z ojcem. Jej własny sposób na życie wisi na...

 • Dziś jestem blondynką

  Sophie (grana przez niezwykle dojrzałą aktorsko Lisę Tomaschewsky) jedzie ze swoją najlepsza przyjaciółką Annabel (Karoline Teska) świętować Sylwestra w Antwerpii. Z optymizmem spogląda na nadchodzący rok, w którym ma rozpocząć wymarzone studia i usamodzielnić się w nowym hamburskim mieszkaniu. Niestety w zabawie coraz bardziej przeszkadza jej duszący kaszel, stąd po powrocie do rodzinnego Hamburga decyduje się na wizytę w szpitalu. Po dokładnych badaniach okazuje się, że jego przyczyną jest...

 • Wszyscy w naszej rodzinie

  Marius jest rozwodnikiem po trzydziestce. Małżeństwo mu się, co prawda, nie udało, ale ma z niego pięcioletnią córeczkę Sofię, którą bardzo kocha. Na co dzień dziewczynka mieszka z matką, co strasznie frustruje Mariusa. Pewnego dnia przyjeżdża po Sofię, by jak co roku zabrać ją na wspólne wakacje. Okazuje się jednak, że nic nie idzie po jego myśli. W potulnym dotąd Mariusie coś pęka. Wkrótce cała rodzina zostaje wplątana w pełną humoru, przemocy, policyjnych interwencji i miłosnych wyznań walkę.