• Informacje na temat:

  rihanna kończy

Artykuły na temat: rihanna kończy
 • "Barwy szczęścia": Mobbing z miłości

  ...na mój projekt. Nagrywasz płytę? - Mobilizowałam się latami, żeby stworzyć swój własny repertuar, ale kończyło się na planach. Może za chwilę, jutro, za tydzień... Czas leciał, a ja nic nie...

 • Eminem: Skandalista Slim Shady

  Na dzisiejszej scenie muzycznej, gdzie prym wiedzie zasada "wyróżnij się albo zgiń", nie jest łatwo być naprawdę kontrowersyjnym. Jednak jest muzyk, który czuje się w roli prowokatora idealnie. Chodzi oczywiście o Eminema, który ma na swoim koncie nie tylko pokaźną liczbę nagród, ale i mnóstwo kontrowersyjnych wypowiedzi oraz zachowań. 17 października muzyk obchodzi 42. urodziny.

 • Walcz z zakazami!

  ...jakiej znanej wokalistki wystąpiła Paz de la Huerta, grająca w ZI Lucy Danzinger, kochankę Nucky'ego? 1)    Rihanna 2)    Lana Del Rey 3)    Beyonce c) Wymyśl najciekawszy i najbardziej(...) znajdziecie pierwszy sezon serialu "Zakazane imperium" i mini-album z kadrami w serialu. Dodatkowymi nagrodami jest siedem mini-albumów. Konkurs rozpoczyna się 20 lutego 2012 roku, a kończy się 27 lutego...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino najlepszy w finale!

  Fantastyczne wykonania, wielkie emocje i wzruszenia. W sobotę, 9 maja, wieczorem odbył się wielki finał 3. już edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Bezkonkurencyjny okazał się śpiewający tancerz Stefano Terrazzino, który pokonał swoich konkurentów.

 • Rockman kpi z Rihanny

  Gene Simmons z zespołu Kiss po raz kolejny wyśmiewa gwiazdy muzyki pop. Po Madonnie bezkompromisowy rockman zakpił z Rihanny.

 • Nie umawia się z Rihanną

  Młody wokalista soul Chris Brown zaprzeczył, że jest partnerem Rihanny. W wywiadzie telewizyjnym podkreślił, że jest "bezsprzecznie singlem".

 • Kto złamał palec Rihanny?

  Popularna piosenkarka dementuje pogłoski o bójce z inną gwiazdą pop i r'n'b, Beyonce.

 • Show-biznes: Kto ubierze Rihannę

  Jennifer Lopez tarza się w piasku, Rammstein kręci porno, a Rihanna dotyka się tu i tam w najlepszym czasie antenowym. W największym skrócie: dzieją się rzeczy straszne.

 • Rihanna zakazuje parasolek

  Gwiazda pop Rihanna nie pozwala fanom wnosić parasolek na swoje koncerty. Wokalistka ma problem z zachowaniem widzów podczas utworu "Umbrella" (czyli właśnie "parasolka").

 • "YCD": Jury kończy swoje rządy!

  To ostatni raz, kiedy jury decyduje, którzy uczestnicy zatańczą solówki. Od przyszłego tygodnia pełną władzę nad losem wszystkich tancerzy przejmują telewidzowie "You Can Dance - Po prostu tańcz!". To nie koniec zmian - kolejny tancerz po odniesionej podczas próby kontuzji musiał pożegnać się z programem.

Wideo na temat: rihanna kończy
 • To już jest koniec

  Komedia "To już jest koniec" jest historią sześciu przyjaciół uwięzionych w domu jednego z nich po tym, jak seria apokaliptycznych wydarzeń niszczy Los Angeles. Jak się okazuje kończący się świat, zmniejszające się zapasy żywności i ogarniająca wszystkich klaustrofobia mogą poważnie zagrozić przyjaźni. Ostatecznie jednak bohaterowie zostają zmuszeni do opuszczenia domu, stawienia czoła przeznaczeniu i poznaniu prawdziwego znaczenia przyjaźni.

 • Battleship: Bitwa o Ziemię

  Ekranizacja jednej z najbardziej popularnej gry w statki. Floty statków marynarki wojennej będą musiały stawić czoła armadzie niezidentyfikowanych obiektów. Celem statków jest odkrycie i udaremnienie destrukcyjnych planów wrogo nastawionych przybyszów z kosmosu.

 • Moskwa, Belgia

  41-letnia Matty, zdradzona mężatka z trójką dzieci, w wyniku stłuczki samochodowej poznaje kierowcę ciężarówki - 29-letniego Johnny'ego. Kłótnia kończy się zaproszeniem na drinka. Pomiędzy Matty i Johnnym zaczyna pojawiać się uczucie, co wywołuje zazdrość męża Matty. W międzyczasie na jaw wychodzi kryminalna przeszłość Johnny'ego. Matty jest zdruzgotana tą wiadomością i postanawia zapomnieć o Johnnym. Jednak on nie daję za wygraną...