• Informacje na temat:

  rihanna loud tour

Artykuły na temat: rihanna loud tour
 • "Głośna" Rihanna w Polsce!

  Rihanna - obecnie jedna z największych gwiazd muzyki pop na świecie - zagra 6 grudnia w Atlas Arenie w Łodzi w ramach trasy "Loud Tour".

 • Efektowny upadek Rihanny. Wideo!

  Podczas występu w kanadyjskim Edmonton wokalistka Rihanna zaliczyła na scenie efektowny, ale na szczęście niegroźny dla zdrowia, upadek.

 • Klip Rihanny ocenzurowany

  Nowy teledysk Rihanny "S&M" został ocenzurowany w aż 11 krajach! Emisji piosenki w ciągu dnia odmówiła również rozgłośnia radiowa BBC.

 • Zobacz Rihannę na żywo!

  W naszym konkursie możecie zdobyć bilety na koncert Rihanny, który odbędzie się 6 grudnia w Atlas Arenie w Łodzi!

 • Z Rihanną na jednej scenie. Za prawie 700 zł!

  Podczas grudniowego koncertu Rihanny w Łodzi będzie można zobaczyć występ wokalistki ze sceny. Do sprzedaży trafiły specjalne bilety.

Wideo na temat: rihanna loud tour
 • Będzie głośno

  Rzadko pojawia się film pokazujący więcej niż oszałamiającą powierzchowność legend rocka. "Będzie głośno" przedstawia osobiste, opowiedziane własnymi słowami historie trzech pokoleń wirtuozów gitary elektrycznej, którymi są The Edge (U2), Jimmy Page (Led Zeppelin) i Jack White (The White Stripes). Ukazuje, jak każdy z nich wypracował swoje wyjątkowe brzmienie i styl gry na ulubionych instrumentach, gitarach-odkryciach i gitarach-wynalazkach. Film, skupiając się na muzycznym buncie artystów,...

 • Strasznie głośno, niesamowicie blisko

  "Strasznie głośno, niesamowicie blisko" to film Stephena Daldry'ego, trzykrotnie nominowanego do Oscara reżysera mającego na swoim koncie tak głośne produkcje jak "Billy Elliot", "Godziny" oraz "Lektor". W swoim najnowszym obrazie twórca mierzy się z jedną z największych traum współczesnego świata - zamachami z 11 września. 11 września 2001 zmieniło się życie tysięcy ludzi, w tym również 11-letniego Oskara Schella (Thomas Horn). Jego ojciec Thomas (Tom Hanks), który feralnego dnia był w...

 • Battleship: Bitwa o Ziemię

  Ekranizacja jednej z najbardziej popularnej gry w statki. Floty statków marynarki wojennej będą musiały stawić czoła armadzie niezidentyfikowanych obiektów. Celem statków jest odkrycie i udaremnienie destrukcyjnych planów wrogo nastawionych przybyszów z kosmosu.