• Informacje na temat:

  rihanna ma dziecko

Artykuły na temat: rihanna ma dziecko
 • Oprah ostrzega Rihannę

  ...i Chrisem Brownem - każde z nich opowiadało o swoim nieszczęśliwym dzieciństwie. "Rihanna wyznała mi, że jej rodzice bardzo często się kłócili i to tak mocno, że miała od tego bóle głowy, prawie(...) dziecko był świadkiem, jak mężczyzna napadł na jego matkę. "To przykre, że nawet kiedy wyrastasz w środowisku, które później potępiasz, nie jesteś sobie w stanie sam pomóc, dopóki nie pomoże ci ktoś...

 • Rihanna skończyła 27 lat. Na urodzinach same sławy

  W piątek, 20 lutego, pochodząca z Barbadosu wokalistka Rihanna obchodziła 27. urodziny. Na przyjęciu z tej okazji pojawili się m.in. Leonardo DiCaprio, Mick Jagger, Bill Murray, Naomi Campbell czy Jim Carrey.

 • Zachodnie media donoszą, że amerykańska tenisistka Serena Williams (34 l.) spodziewa się dziecka z byłym facetem Rihanny.

 • Kto z kim spędzi Walentynki?

  Walentynki to czas na kino, romantyczną kolację... 14 lutego nikt nie chce być sam. Gwiazdy z pierwszych stron gazet także mają z kim świętować.

 • Rihanna o Farrellu: Jest bardzo seksowny

  Rihanna nie zajęła na razie miejsca u boku byłego partnera i ojca dziecka Alicji Bachledy-Curuś . Piosenkarka zdementowała plotki, jakoby spotykała się z Colinem Farrellem . Podkreśliła jednak, że ma na niego ochotę...

 • Recenzja Robbie Williams "Under the Radar vol. 1": Jedzmy wszyscy ze śmietnika

  Chwilę temu wyszła nowa płyta Take That. Słuchając jej i solówki Williamsa, wiem już, czemu Robbie nie chciał brać udziału w tamtej hucpie. Nawet jeśli "Under the Radar" to zbiorek B-side'ów i odrzutów, "III" Take That i tak bije na głowę.

 • Żaden klub nie chce Chrisa Browna

  Zhańbiony piosenkarz R&B - Chris Brown - nadal odczuwa skutki swojego ubiegłorocznego ataku na Rihannę. Wokalista nie może podobno znaleźć klubu, w którym mógłby zorganizować imprezę z okazji swoich 21. urodzin.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino najlepszy w finale!

  Fantastyczne wykonania, wielkie emocje i wzruszenia. W sobotę, 9 maja, wieczorem odbył się wielki finał 3. już edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Bezkonkurencyjny okazał się śpiewający tancerz Stefano Terrazzino, który pokonał swoich konkurentów.

 • ..." ma być w 2017, więc pozostaje tylko grudzień. Druhną ma być przyjaciółka Cate Blanchett, a wśród gości: Rihanna, Anne Hathaway, Helena Bohnam Carter. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Miley, Rihanna... Jak nazwać swoje dziecko?

  W 2009 roku w Stanach Zjednoczonych radykalnie zwiększyła się liczba... Rihann i Miley. To nie żart, lecz tendencja, która przybiera na sile w amerykańskim społeczeństwie.

Zdjęcia na temat: rihanna ma dziecko
 • Beyonce, Jay Z, Blue Ivy
Wideo na temat: rihanna ma dziecko
 • Sekret afrykańskiego dziecka

  Cécile, młoda Francuzka, rozstaje się z narzeczonym, który nieoczekiwanie postanawia zerwać zaręczyny i wyjeżdża do Afryki. Dziewczyna wyjeżdża za nim, w nadziei, że może uda się wszystko naprawić. Trafia do północnego Beninu, gdzie Didier pracuje w misji humanitarnej. Nie podejrzewa, że zanim odzyska miłość, życie postawi przed nią zupełnie inne wyzwanie… W drodze do osady, w której znajduje się Didier, dziewczyna gubi się w afrykańskim buszu. Kiedy zatrzymuje samochód, podbiega do niej...

 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...