• Informacje na temat:

  rihanna najwidoczniej

Artykuły na temat: rihanna najwidoczniej
 • Miley, Rihanna... Jak nazwać swoje dziecko?

  W 2009 roku w Stanach Zjednoczonych radykalnie zwiększyła się liczba... Rihann i Miley. To nie żart, lecz tendencja, która przybiera na sile w amerykańskim społeczeństwie.

 • Chris Brown zwietrzył spisek

  Nie milkną echa pobicia, jakiego dwa lata temu Chris Brown dopuścił się na Rihannie, swojej ówczesnej partnerce. Kilka dni temu do internetu wyciekły kolejne zdjęcia przedstawiające poturbowaną wokalistkę.

Wideo na temat: rihanna najwidoczniej
 • Battleship: Bitwa o Ziemię

  Ekranizacja jednej z najbardziej popularnej gry w statki. Floty statków marynarki wojennej będą musiały stawić czoła armadzie niezidentyfikowanych obiektów. Celem statków jest odkrycie i udaremnienie destrukcyjnych planów wrogo nastawionych przybyszów z kosmosu.

 • To już jest koniec

  Komedia "To już jest koniec" jest historią sześciu przyjaciół uwięzionych w domu jednego z nich po tym, jak seria apokaliptycznych wydarzeń niszczy Los Angeles. Jak się okazuje kończący się świat, zmniejszające się zapasy żywności i ogarniająca wszystkich klaustrofobia mogą poważnie zagrozić przyjaźni. Ostatecznie jednak bohaterowie zostają zmuszeni do opuszczenia domu, stawienia czoła przeznaczeniu i poznaniu prawdziwego znaczenia przyjaźni.