• Informacje na temat:

  rihanna paris hilton

Artykuły na temat: rihanna paris hilton
 • Rihanna (26 l.) i Leonardo DiCaprio (40 l.) ponoć mają się ku sobie!

 • Paris Hilton w Białym Domu?

  Paris Hilton nieoczekiwanie włączyła się do amerykańskiej... kampanii prezydenckiej. W umieszczonym w internecie spocie gwiazdka przekonuje: "Chcę, żeby Ameryka wiedziała, że jestem gotowa".

 • Rihanna pozwana przez fotografa

  ...i Paris Hilton. Prace Davida LaChapelle'a wielokrotnie gościły na okładkach najbardziej prestiżowych magazynów takich jak "Vogue", "Vanity Fair", "Rolling Stone".(...) z jego zdjęć. Rihanna jest jedną z największych gwiazd r'n'b, sprzedała ponad 25 mln płyt na całym świecie, a przeboje takie jak "Umbrella" czy "What's my name" długo gościły na szczytach list przebojów...

 • Paris Hilton: Gwiazdy są ślepe

  Paris Hilton, dziedziczka słynnej hotelarskiej rodziny i ulubienica brukowych mediów, rozpoczyna wokalną karierę. 7 sierpnia ukaże się jej debiutancka płyta "Paris", a na stronach INTERIA.PL możecie już oglądać teledysk do singlowego utworu "Stars Are Blind" oraz galerię zdjęć Paris Hilton .

 • Słynne procesy gwiazd

  ...samym procesie, zarówno Jacksona jak i O.J. Simpsona, oskarżeni zorganizowali dla swoich przysięgłych imprezy. Proces Paris Hilton w 2007 roku okazał się farsą. Oskarżona o prowadzenie samochodu bez(...) w wyniku decyzji szeryfa Lee Baca z uzasadnieniem bliżej nieokreślonego "złego stanu zdrowia" skazanej. Po interwencji sędziego Michaela Sauera i prokuratora Rocky Delgadillo, Hilton wróciła do więzienia...

 • Rihanna wiceprezydentem USA?

  Kandydujący na prezydenta USA John McCain wykorzystał w swoim telewizyjnym spocie wizerunek Paris Hilton. Na odpowiedź dziedziczki fortuny Hiltonów nie musiał czekać zbyt długo.

 • Rihanna kocha męskie perfumy

  Rok temu Rihanna poszła w ślady wielu innych gwiazd, które do swojego imperium dodały perfumy. Barbadoska piękność nie zamierza jednak poprzestać na kobiecym zapachu Rebl Fleur. Piosenkarka ma w planach wydanie nowych perfum, tym razem z myślą o mężczyznach.

 • Shakira się trzyma

  Drugi tydzień z rzędu pierwsze miejsce na liście najpopularniejszych singli w Wielkiej Brytanii zajmuje kolumbijska piosenkarka Shakira z przebojem "Hips Don't Lie". Do pierwszej dziesiątki zestawienia awansowała Paris Hilton z piosenką "Stars are Blind" .

 • Duże pieniądze za 45 minut. Rihanna tam "była"

  Za swoją pracę gwiazdy otrzymują solidne wynagrodzenia, jednak otrzymują zapłatę również za to, co dla każdego jest przyjemnością.

 • Bez Radiohead też można

  W okresie od 10 do 16 lipca br. największym bestsellerem płytowym na świecie okazał się pierwszy solowy album Thoma Yorke'a, śpiewającego w angielskiej formacji Radio head, "The Eraser". Trafił on do 241 tys. fanów, lądując tym samym na 1. miejscu globalnej listy sprzedaży płyt, jako jedyna nowość w pierwszej dziesiątce.