• Informacje na temat:

  rihanna pomogła

Artykuły na temat: rihanna pomogła
 • Oprah ostrzega Rihannę

  ..."Tak jak już mówiłam, miłość nie rani" - powiedziała Winfrey podczas rozmowy z Tyrą Banks w trakcie programu o przemocy domowej. Banks miała okazję przeprowadzić osobne wywiady zarówno z Rihanną jak i Chrisem Brownem - każde z nich opowiadało o swoim nieszczęśliwym dzieciństwie. "Rihanna wyznała mi, że jej rodzice bardzo często się kłócili i to tak mocno, że miała od tego bóle głowy, prawie...

 • Rihanna kolejną dziewczyną Bonda?!

  Gwiazda muzyki pop Rihanna pojawi się prawdopodobnie w kolejnym filmie o Jamesie Bondzie. Czy piękność z Barbadosu zagra dziewczynę Agenta Jej Królewskiej Mości?

 • Rihanna szuka dawcy szpiku

  Gwiazda pop Rihanna była tak wzruszona listem od walczącego z białaczką fana, którego największym marzeniem jest wzięcie udziału w Igrzyskach Olimpijskich w 2014 roku, że postanowiła pomóc mu w znalezieniu dawcy szpiku.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino najlepszy w finale!

  Fantastyczne wykonania, wielkie emocje i wzruszenia. W sobotę, 9 maja, wieczorem odbył się wielki finał 3. już edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Bezkonkurencyjny okazał się śpiewający tancerz Stefano Terrazzino, który pokonał swoich konkurentów.

 • Rihanna znowu do wzięcia

  Wygląda na to, że nadszedł czas, by gwiazda pop Rihanna zaśpiewała kolejną balladę o rozstaniu. Po niemal roku bycia razem piosenkarka i baseballista Matt Kemp postanowili zakończyć swój związek.

 • Rekord Rihanny

  Na angielskiej liście sprzedaży singli już po raz siódmy króluje Rihanna z hitem "Umbrella". W tej dekadzie tylko singel "Crazy" duetu Gnarls Barkley zajmował 1. miejsce tak długo.

 • "Nazwijcie mój zapach" - zachęca Rihanna

  Rihanna prosi swoich fanów, aby pomogli wybrać nazwę dla jej debiutanckiego zapachu.

 • Rihanna ściągnęła powódź?

  Piękność z Barbadosu, która w sobotę, 25 sierpnia, wystąpiła w Krakowie na Coke Live Music Festival, przekonuje, że to nie ona jest odpowiedzialna za katastrofalną powódź, która dotknęła Wielką Brytanię.

 • Rihanna: Stawiam siebie na pierwszym miejscu

  Gwiazda pop - Rihanna - wyznała, że nauczyła się stawiać swoje potrzeby na pierwszym miejscu i być szczerą w stosunku do samej siebie.

 • Rihanna pociesza Katy Perry

  Po rozstaniu z Russellem Brandem amerykańska wokalistka Katy Perry znalazła pocieszenie w ramionach swojej przyjaciółki Rihanny. Wokalistki planują wspólny wypad do Meksyku, który pozwoli oderwać się Perry od szumu wokół jej rozwodu.

Wideo na temat: rihanna pomogła
 • Battleship: Bitwa o Ziemię

  Ekranizacja jednej z najbardziej popularnej gry w statki. Floty statków marynarki wojennej będą musiały stawić czoła armadzie niezidentyfikowanych obiektów. Celem statków jest odkrycie i udaremnienie destrukcyjnych planów wrogo nastawionych przybyszów z kosmosu.

 • To już jest koniec

  Komedia "To już jest koniec" jest historią sześciu przyjaciół uwięzionych w domu jednego z nich po tym, jak seria apokaliptycznych wydarzeń niszczy Los Angeles. Jak się okazuje kończący się świat, zmniejszające się zapasy żywności i ogarniająca wszystkich klaustrofobia mogą poważnie zagrozić przyjaźni. Ostatecznie jednak bohaterowie zostają zmuszeni do opuszczenia domu, stawienia czoła przeznaczeniu i poznaniu prawdziwego znaczenia przyjaźni.

 • Wszystko w porządku

  Urodzona w wyniku sztucznego zapłodnienia 18-letnia dziewczyna (Mia Wasikowska) postanawia odnaleźć swojego biologicznego ojca, czemu sprzeciwiają się wychowujące ją i pozostające w związku dwie kobiety (Julianne Moore i Annette Bening). Film, który wzbudził największy szum na festiwalu w Sundance w 2010 roku, zwycięzca nagrody Teddy za Najlepszy Film Fabularny na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie 2010. "Wszystko w porządku" to obraz w reżyserii Lisy Cholodenko ("High Art", "Na...