• Informacje na temat:

  rihanna striptiz

Artykuły na temat: rihanna striptiz
 • Rihanna twarzą klubu ze striptizem?

  ...podpisać niebawem kontrakt na napisanie książki, a latem do sklepów trafi jej nowy zapach "Route 22". Zobacz również: Rihanna: Rozmiar ma znaczenie Rihanna przerażona wulgarnymi listami od fana...

 • Raper, striptiz i Rihanna

  Jay-Z, mentor gwiazdy pop Rihanny, ma biznesowe plany względem młodej piosenkarki. Raper chce, aby jego podopieczna firmowała swoją twarzą nową sieć nocnych klubów striptizerskich.

 • Rihanna ze striptizerką

  Wokalistka znów zamieściła odważne zdjęcia na swoich profilach na Twitterze i Instagramie.

 • Rihanna rozbierze się dla Katy Perry?

  Katy Perry, która niebawem wychodzi za mąż, koniecznie chce, by ważnym punktem jej wieczoru panieńskiego był striptiz. Zamiast tancerzy czy tancerek erotycznych woli jednak, by rozebrała się... Rihanna.

 • Rihanna zabawiała się ze striptizerkami

  Gwiazda z Barbadosu spędziła w Miami bardzo imprezowy weekend.

 • Kolejny upadek Rihanny. Zobacz!

  Piosenkarka Rihanna nie ma ostatnio dobrej passy. Gwiazda po raz kolejny potknęła się w trakcie koncertu.

 • Rihanna szuka roli

  Gwiazda r'n'b Rihanna szuka dla siebie roli filmowej i zdradziła, że przymierzała się nawet do roli rozbieranej.

 • Rihanna znów prawie naga (teledysk "Pour It Up")

  Taniec na rurze, seksowny kostium ledwo zasłaniający biust, osławiony twerking - sporo dzieje się we właśnie opublikowanym teledysku "Pour It Up" Rihanny.

 • Światowe niekariery polskich wokalistek

  Edyta Górniak? Niezły początek i sprzedażowa klęska na do widzenia. Tatiana Okupnik? Zarzynanie "Skyfall" i śpiewanie do pustych foteli. Natasza Urbańska? Szumne zapowiedzi i kompromitujący występ dla sytych krawaciarzy w klubie w Los Angeles. Ilekroć polska piosenkarka próbuje zrobić światową karierę, tylekroć kończy się to powrotem na tarczy. Przynajmniej w ostatniej dekadzie.

Wideo na temat: rihanna striptiz
 • Battleship: Bitwa o Ziemię

  Ekranizacja jednej z najbardziej popularnej gry w statki. Floty statków marynarki wojennej będą musiały stawić czoła armadzie niezidentyfikowanych obiektów. Celem statków jest odkrycie i udaremnienie destrukcyjnych planów wrogo nastawionych przybyszów z kosmosu.

 • To już jest koniec

  Komedia "To już jest koniec" jest historią sześciu przyjaciół uwięzionych w domu jednego z nich po tym, jak seria apokaliptycznych wydarzeń niszczy Los Angeles. Jak się okazuje kończący się świat, zmniejszające się zapasy żywności i ogarniająca wszystkich klaustrofobia mogą poważnie zagrozić przyjaźni. Ostatecznie jednak bohaterowie zostają zmuszeni do opuszczenia domu, stawienia czoła przeznaczeniu i poznaniu prawdziwego znaczenia przyjaźni.

 • Dom chłopców

  "Dom chłopców" to emocjonująca opowieść o buncie młodości i brutalnych doświadczeniach dorosłego życia. Znakomita muzyka w wykonaniu Dangerous Muse oraz doskonałe kreacje Udo Kiera (znanego z filmów Gusa Van Santa, Wima Wendersa czy Larsa Von Triera) i wielokrotnie nagradzanego Stephen Fry'a gwarantują niezapomniane przeżycia. Jest rok 1984. Frank ma 18 lat. Ucieka z domu i wyjeżdża do legendarnego Amsterdamu. Zatrudnia się w klubie ze striptizem. Trafia na niekończącą się imprezę z doskonałą...