• Informacje na temat:

  rihanna tańczy

Artykuły na temat: rihanna tańczy
 • Rihanna wzywa pomocy

  "S.O.S. (Rescue Me)", czyli "Uratuj mnie", wzywa Rihanna, 18-letnia wokalistka pochodząca z Barbadosu. Utwór, oparty na przeboju z lat 80. "Tainted Love" grupy Soft Cell, zapowiada drugą płytę "A Girl Like Me". Na stronach INTERIA.PL możecie już oglądać pełen seksu teledysk do piosenki "S.O.S. (Rescue Me)".

 • Jak imprezuje Rihanna?

  8 tysięcy funtów - tyle wydali Rihanna i Jay-Z w jednym z klubów w Londynie.

 • Rihanna na plaży

  Pochodząca z Barbadosu Rihanna to jedna z wschodzących gwiazd sceny r'n'b. Za sprawą utworu "Pon De Replay" na niespełna 18-letnią wokalistkę zwrócił uwagę raper Jay-Z, szef wytwórni Def Jam, który podpisał z nią kontrakt. Efektem tego była płyta "Music Of The Sun" (premiera we wrześniu 2005 roku). Na stronach INTERIA.PL możecie już obejrzeć teledysk do drugiego singla z tego albumu - "If It's

 • Rihanna wróciła do swojej pierwszej miłości

  Podczas wizyty w rodzinnym Barbadosie wokalistka Rihanna nawiązała bliskie kontakty ze swoim pierwszym partnerem - donoszą brytyjskie media.

 • Rihanna powinna iść na odwyk?

  Ekscentryczne zachowanie Rihanny coraz bardziej martwi osoby z otoczenia piosenkarki. Wiele z nich obawia się, że gwiazda pop wkrótce wyląduje w klinice odwykowej.

 • Rihanna ze striptizerką

  Wokalistka znów zamieściła odważne zdjęcia na swoich profilach na Twitterze i Instagramie.

 • Duże pieniądze za 45 minut. Rihanna tam "była"

  Za swoją pracę gwiazdy otrzymują solidne wynagrodzenia, jednak otrzymują zapłatę również za to, co dla każdego jest przyjemnością.

 • Rihanna w Gdyni: Bity, hity i spóźnienie

  To nie był piorunujący koncert. To była po prostu świetna zabawa. Rihanna w Gdyni wyszła na scenę z godzinnym opóźnieniem, czym zirytowała wielu widzów. Przez kolejne półtorej musiała więc odkupić swoje winy. Ale co to dla niej!

 • Zosia Zborowska: Wyćpana Rihanna

  Nie milkną komentarze na temat niedawnego koncertu Rihanny w Gdyni. Tym razem występ piosenkarki z Barbadosu skrytykowała córka Wiktora Zborowskiego, Zosia, która podobnie jak sławny tata także jest aktorką.

 • Chris Brown tańczy jak Jackson! Zobacz!

  Najważniejszym momentem wieczoru podczas gali rozdania BET Awards 2010 był występ Chrisa Browna, dedykowany zmarłemu w minionym roku Michaelowi Jacksonowi.

Wideo na temat: rihanna tańczy
 • Battleship: Bitwa o Ziemię

  Ekranizacja jednej z najbardziej popularnej gry w statki. Floty statków marynarki wojennej będą musiały stawić czoła armadzie niezidentyfikowanych obiektów. Celem statków jest odkrycie i udaremnienie destrukcyjnych planów wrogo nastawionych przybyszów z kosmosu.

 • To już jest koniec

  Komedia "To już jest koniec" jest historią sześciu przyjaciół uwięzionych w domu jednego z nich po tym, jak seria apokaliptycznych wydarzeń niszczy Los Angeles. Jak się okazuje kończący się świat, zmniejszające się zapasy żywności i ogarniająca wszystkich klaustrofobia mogą poważnie zagrozić przyjaźni. Ostatecznie jednak bohaterowie zostają zmuszeni do opuszczenia domu, stawienia czoła przeznaczeniu i poznaniu prawdziwego znaczenia przyjaźni.

 • Fish Tank

  Nagrodzony przez Jury festiwalu w Cannes 2009 film w reżyserii uhonorowanej Oscarem Andrei Arnold. Przejmująca opowieść o dorastaniu i walce o swoje marzenia. Mia ma 15 lat. Nie chodzi do szkoły, nie ma przyjaciół, nie potrzebuje nikogo. Jej silny charakter i agresywna postawa budzą strach rówieśników. Gdy jest sama - tańczy. I wierzy w to, że kiedyś spełni swoje marzenia. Pewnego dnia jej matka przyprowadza do domu tajemniczego mężczyznę o imieniu Connor. Jego nieoczekiwana obecność wzburzy...