• Informacje na temat:

  rihanna u armaniego

Artykuły na temat: rihanna u armaniego
 • Triumf Beyonce

  Giacchino oraz Michael Tilson Thomas. Największą sensację wzbudziła jednak Lady GaGa i jej "kosmiczna" kreacja autorstwa Giorgio Armaniego, w której wokalistka wystąpiła podczas gali. Wraz z Eltonem(...), R. Fenty, M. Riddick, Kanye West & E. Wilson (Jay-Z, Rihanna & Kanye West) Najlepszy Album Rap: "Relapse" Eminem...

Wideo na temat: rihanna u armaniego
 • Battleship: Bitwa o Ziemię

  Ekranizacja jednej z najbardziej popularnej gry w statki. Floty statków marynarki wojennej będą musiały stawić czoła armadzie niezidentyfikowanych obiektów. Celem statków jest odkrycie i udaremnienie destrukcyjnych planów wrogo nastawionych przybyszów z kosmosu.

 • To już jest koniec

  Komedia "To już jest koniec" jest historią sześciu przyjaciół uwięzionych w domu jednego z nich po tym, jak seria apokaliptycznych wydarzeń niszczy Los Angeles. Jak się okazuje kończący się świat, zmniejszające się zapasy żywności i ogarniająca wszystkich klaustrofobia mogą poważnie zagrozić przyjaźni. Ostatecznie jednak bohaterowie zostają zmuszeni do opuszczenia domu, stawienia czoła przeznaczeniu i poznaniu prawdziwego znaczenia przyjaźni.