• Informacje na temat:

  rihanna w polsce zdjęcia

Artykuły na temat: rihanna w polsce zdjęcia
 • ...w Polsce męża i dzieci. O co chodzi? Menedżerka gwiazdy nie chce komentować sprawy... Rzadko która celebrytka potrafi tak rozgrzać męską część publiczności jak śliczna Kelly Brook. 34-latka wybrała się na przejażdżkę rowerową ze swoim czarnoskórym przyjacielem, nad strojem prawdopodobnie długo się nie zastanawiając. Postawiła na pstrokatą, przewiewną sukienkę. Zdjęcia z rowerowej wpadki...

 • Joanna Krupa zapewnia, że nie jest bankrutką: Dom oddałam bankowi, bo już mi nie zależy!

  Celebrytka chce uchodzić w Polsce za wielką zagraniczną gwiazdę odnoszącą spore sukcesy. Faktycznie udało jej się wkręcić do żenującego reality show "Real Housewives of Miami", który jednak już(...) jest tak, że domy ostatnio straciły na wartości i nawet takie gwiazdy jak Rihanna czy Nicolas Cage robią tzw. 'loan modification', co oznacza, że bank zmienia im wysokość pożyczki na taką, ile dom...

 • "Barwy szczęścia": Mobbing z miłości

  Oglądałem twoje zdjęcia i filmy z planu "Barw szczęścia", które umieszczasz na Facebooku. Tworzysz z Marzeną Rogalską i Michałem Rolnickim bardzo zgrane trio! Znaliście się wcześniej? - Z Michałem Rolnickim (serialowy Łukasz) spotkałam się pierwszy raz na planie, ale od razu złapaliśmy wspólny język. Marzenę Rogalską (Szatkowska) widywałam przelotnie, ale wiedziałam, na co ją stać i się nie...

 • Polak odchudza hollywoodzkie gwiazdy

  ..., Rihanna i Scarlett Johansson. Nie ma najlepszego zdania o tej ostatniej. Uważa, że wygląda ona jak kołek, nie ma figury. Madonna to okropność - niekobieca, za szczupła, wyżylona, "jak koń". Sam trenuje(...). Je dużo owoców i warzyw. Na śniadanie wypija wodę z cytryną i pieprzem cayenne oraz koktajl z alg i kiełków. Nie je chleba, ryżu i makaronów. Myśli o powrocie do ojczyzny, bo "w Polsce wszystko...

 • Wszystkie dziewczyny Daniela Craiga

  Prawdziwy bohater - a do takich niewątpliwie zalicza się agent 007 - musi mieć spluwę i... piękną kobietę u boku. Daniel Craig, który szykuje się do pracy na planie 24. "Bonda", tym razem będzie wzdychał do Francuzki.

 • Mundial 2014: Komu kibicowała Rihanna?

  Gwiazda pop Rihanna była obecna na niedzielnym (13 lipca) finale mistrzostw świata w piłce nożnej w Brazylii.

 • Rihanna show

  Serial "Rihanna show" z Rihanną w roli głównej nadaje nieprzerwanie od ponad trzech lat. Widzów jest 56 milionów. Jeszcze im się nie znudziło. Oto mistrzyni w podtrzymywaniu zainteresowania wokół samej siebie.

 • Era piosenki

  Nie ma czasu na słuchanie albumów, a jak jest czas, to i tak trudno się skupić, robiąc 10 rzeczy naraz. Zmierzch ery płyty zbiega się z początkiem ery piosenki.

 • Lady GaGa: Gwiazda totalna

  Lady GaGa to pierwsza post-gwiazda, czyli gwiazda totalna, będąca produktem skończonym, wielofunkcyjnym i wielokrotnego użytku, celebrytka i artystka w jednym. Nowa królowa popu w piątek, 26 listopada, wystąpi w Polsce.

Wideo na temat: rihanna w polsce zdjęcia
 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Battleship: Bitwa o Ziemię

  Ekranizacja jednej z najbardziej popularnej gry w statki. Floty statków marynarki wojennej będą musiały stawić czoła armadzie niezidentyfikowanych obiektów. Celem statków jest odkrycie i udaremnienie destrukcyjnych planów wrogo nastawionych przybyszów z kosmosu.

 • To już jest koniec

  Komedia "To już jest koniec" jest historią sześciu przyjaciół uwięzionych w domu jednego z nich po tym, jak seria apokaliptycznych wydarzeń niszczy Los Angeles. Jak się okazuje kończący się świat, zmniejszające się zapasy żywności i ogarniająca wszystkich klaustrofobia mogą poważnie zagrozić przyjaźni. Ostatecznie jednak bohaterowie zostają zmuszeni do opuszczenia domu, stawienia czoła przeznaczeniu i poznaniu prawdziwego znaczenia przyjaźni.