• Informacje na temat:

  rihanna w reklamie

Artykuły na temat: rihanna w reklamie
 • Tyle Figura zarobiła na reklamie frytek

  Plotkuje się, że aktorka zarobiła na reklamie produktu 300 tys. zł - donosi "Fakt". Za tę kwotę powie wszystko, nawet to, że jest... entuzjastką kartofli. "Ziemniaki są pełne witamin(...), Cameron Diaz, Jessica Biel, Rihanna. Po drugie, artystka prowadziła restaurację, więc jest pewna, że zna się na jedzeniu, a wspieranie naturalnego produktu pozostaje w zgodzie z jej przekonaniami. Po...

 • Beyonce najlepiej zarabiającą kobietą w muzyce

  Magazyn "Forbes" opublikował ranking najlepiej zarabiających kobiet w muzycznym show-biznesie w 2014 roku. Na czele znalazła się Beyonce.

 • Brada Pitta i kazała mu się stawić w gabinecie urzędnika stanu cywilnego. Rihanna i Leonardo DiCaprio parą? W ostatnim tygodniu te właśnie doniesienia były numerem jeden w zagranicznej prasie...

 • Najgorsze płyty 2014 roku wg recenzentów Interii

  Gniot, koszmar, porażka - niektóre płyty wydane w 2014 roku powinny od razu pójść na przemiał. Sprawdźcie, przed czym przestrzegaliśmy Was w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

 • ...? 1)    Mark Wahlberg 2)    Robbie Wiliams 3)    Martin Scorsese b) W teledysku jakiej znanej wokalistki wystąpiła Paz de la Huerta, grająca w ZI Lucy Danzinger, kochankę Nucky;ego? 1)    Rihanna...

 • Rihanna została ambasadorką

  Ognistowłosa Rihanna rozpoczyna karierę w dyplomacji. Wychowana na Barbadosie wokalistka została ambasadorką wyspy i przez trzy lata będzie ją promować koncertami, udziałami w reklamach i wystąpieniami na targach turystycznych.

 • To prawda: Rihanna pobita!

  Amerykańskie media nie mają wątpliwości - ofiarą furii wokalisty Chrisa Browna była jego dziewczyna Rihanna.

 • Jak zmniejszyć rozmiary skandalu?

  Podejrzany o pobicie swojej byłej dziewczyny Rihanny wokalista Chris Brown za wszelką cenę próbuje zmniejszyć rozmiary skandalu.

 • Co ubezpieczają gwiazdy?

  W Hollywood coraz bardziej modne staje się ubezpieczanie od nieszczęśliwych wypadków rozmaitych części ciała. Największe osobistości show biznesu decydują się na ubezpieczenie zębów, pup, rąk, nóg i innych członków.

 • Ten przebój budzi kontrowersje

  Na stronach INTERIA.PL możecie oglądać teledysk do piosenki "Silly Boy", która stała się przebojem, zanim jeszcze świat usłyszał o autorce utworu, Evie Simons.

Wideo na temat: rihanna w reklamie
 • Battleship: Bitwa o Ziemię

  Ekranizacja jednej z najbardziej popularnej gry w statki. Floty statków marynarki wojennej będą musiały stawić czoła armadzie niezidentyfikowanych obiektów. Celem statków jest odkrycie i udaremnienie destrukcyjnych planów wrogo nastawionych przybyszów z kosmosu.

 • To już jest koniec

  Komedia "To już jest koniec" jest historią sześciu przyjaciół uwięzionych w domu jednego z nich po tym, jak seria apokaliptycznych wydarzeń niszczy Los Angeles. Jak się okazuje kończący się świat, zmniejszające się zapasy żywności i ogarniająca wszystkich klaustrofobia mogą poważnie zagrozić przyjaźni. Ostatecznie jednak bohaterowie zostają zmuszeni do opuszczenia domu, stawienia czoła przeznaczeniu i poznaniu prawdziwego znaczenia przyjaźni.

 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!