• Informacje na temat:

  rihanna wzrost

Artykuły na temat: rihanna wzrost
 • Za co powinniście pokochać "Glee"!

  ...- "Heads Will Roll" grupy Yeah Yeah Yeahs. Co natomiast wspólnego ma etatowa celebrytka Rihanna z ikoną dawnej epoki, legendarnym Genem Kelly? Piosenkę o deszczu? Czemu nie?! Twórcy "Glee" doskonale widzą(...) zanotowano niesamowity wzrost ilości nowych szkolnych chórów, dzieciaki poznają edukacyjne walory muzyki, wzrasta sprzedaż płyt (singel Rihanny - "Take A Bow", dzięki "Glee" odnotował 200-procentowy...

 • Poznaj zwycięzców MTV EMA!

  W czwartek, 1 listopada, przed północą zakończyła ceremonia rozdania statuetek MTV European Music Awards. Wśród nagrodzonych byli między innymi Avril Lavigne, Rihanna ,Tokio Hotel i Doda.

 • Adele wraca na szczyt

  Jak co roku po okresie świątecznym, łączna sprzedaż albumów maleje. W pierwszym tygodniu nowego roku tylko dwie płyty zwiększyły swoją sprzedaż. Zupełnie odwrotnie jest z singlami: aż 38 na liście cieszy się większą popularnością, a tylko dwa zaliczyły spadki.

 • Ariana Grande na fali

  Nie jest wcale łatwo dostać się do elitarnego grona księżniczek popu. Długo czekaliśmy aż Rihanna, Katy Perry czy Taylor Swift poczują oddech konkurencji na plecach. I tak się składa, że ich młodsza koleżanka Ariana Grande właśnie szturmem podbija muzyczny rynek.

 • Adele a za nią przepaść

  Bestsellerowa płyta "21" Adele mimo roku od premiery wciąż znajduje kolejnych nabywców - sprzedaż przekroczyła już poziom 16 mln na całym świecie.

 • Open'er Festival 2013: Drogie bilety? Mamy złą wiadomość

  Znaczący wzrost cen biletów na tegoroczną edycję gdyńskiego Open'era nie spotkał się, co zrozumiałe, z entuzjazmem uczestników. Jak się jednak dowiedzieliśmy, to dopiero początek podwyżek.

 • Lista światowa: Płyty w dół, single w górę

  W notowaniu światowych bestsellerów mamy kolejne potwierdzenie tezy, że przyszłość biznesu fonograficznego to sprzedaż singli. Na szczycie po raz trzeci z rzędu znalazł się Bruno Mars z przebojem "Locked Out Of Heaven".

 • Justin Bieber wraca do czołówki

  Po premierze biograficznego filmu "Never Say Never" oraz występie na Grammy 16-letni kanadyjski wokalista Justin Bieber wrócił do pierwszej trójki zestawienia najpopularniejszych albumów w USA.

 • Kolejny spory sukces Justina Biebera

  Nowy album Justina Biebera, 16-letniego kanadyjskiego idola - "Never Say Never: The Remixes" - znalazł się na szczycie amerykańskiej listy bestsellerów płytowych.

 • Susan Boyle bezkonkurencyjna w USA

  Album "The Gift" Susan Boyle nie tylko utrzymał 1. miejsce na liście amerykańskich bestsellerów płytowych, ale także zwiększył tygodniową sprzedaż z 318 do 335 tys. egzemplarzy.

Wideo na temat: rihanna wzrost
 • Battleship: Bitwa o Ziemię

  Ekranizacja jednej z najbardziej popularnej gry w statki. Floty statków marynarki wojennej będą musiały stawić czoła armadzie niezidentyfikowanych obiektów. Celem statków jest odkrycie i udaremnienie destrukcyjnych planów wrogo nastawionych przybyszów z kosmosu.

 • To już jest koniec

  Komedia "To już jest koniec" jest historią sześciu przyjaciół uwięzionych w domu jednego z nich po tym, jak seria apokaliptycznych wydarzeń niszczy Los Angeles. Jak się okazuje kończący się świat, zmniejszające się zapasy żywności i ogarniająca wszystkich klaustrofobia mogą poważnie zagrozić przyjaźni. Ostatecznie jednak bohaterowie zostają zmuszeni do opuszczenia domu, stawienia czoła przeznaczeniu i poznaniu prawdziwego znaczenia przyjaźni.

 • Podróże Guliwera

  "Podróże Guliwera" to nie tylko komedia rodzinna, ale i współczesne spojrzenie na klasyczną powieść Jonathana Swifta. Główny bohater, Lemuel Guliwer (Jack Black), pracuje jako roznosiciel poczty w nowojorskim piśmie. Pewnego dnia dostaje wielką szansę - ma napisać artykuł o Trójkącie Bermudzkim. Udaje się w podróż i trafia do nieznanej Krainy Liliputów. Jej mieszkańcy są dużo mniejsi od ludzi i Guliwer jest dla nich wielki wzrostem, a wmawia im, że również charakterem. Przypisuje sobie...