• Informacje na temat:

  ringo starr zdjęcia

Artykuły na temat: ringo starr zdjęcia
 • Ringo Starr, który nie tak dawno wydał swoją nową płytę, zatytułowaną "Ringo Rama", zapewnia, że wciąż ma wielką przyjemność z grania, pomimo tego, że w biznesie muzycznym jest już od ponad 40. lat. W czwartek, 24 lipca, artysta wyruszył wraz z zespołem na kolejną trasę koncertową.

 • Boogie z T. Rex

  Wyreżyserowany przez Ringo Starra, perkusistę The Beatles, film o Marku Bolanie i jego grupie T. Rex "Born To Boogie" ukaże się na DVD. Premiera wydawnictwa wyznaczona została na maj.

 • 333 odcienie eMocji

  "Emocje" to tytuł trzeciej płyty trójmiejskiej grupy eM. Album dostępny będzie w limitowanej serii 333 egzemplarzy.

 • Nowy Chereau otworzy Tofifest

  "Zagubieni w miłości" - nowy film francuskiego reżysera Patrice'a Chereau - otworzy tegoroczną edycję festiwalu Tofifest, którego 8. edycja odbędzie się w dniach 26 czerwca - 2 lipca w Toruniu.

Wideo na temat: ringo starr zdjęcia
 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Biała noc

  Policjant Vincent kradnie dużą torbę handlarzom kokainy, ale zostaje zidentyfikowany w trakcie operacji. Bandyci w odwecie porywają jego syna jako zakładnika. Vincent musi dokonać wymiany - torba na syna - w wielkim klubie prowadzonym przez mafię. Wkrótce zacznie się noc która będzie najdłuższą w jego życiu, a może nawet ostatnią.

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.