• Informacje na temat:

  rio karnawał

Artykuły na temat: rio karnawał
 • Jacyków ucieka z kraju!

  ...zaproszono go także do pracy przy karnawale w Rio de Janeiro. Co Jacyków miałby robić w Ameryce Południowej? Dokładnie nie wiadomo, chodzą jednak słuchy, że może wyjechać z Polski na dłużej. Czy...

 • Samba w Rio, bal w Wenecji

  Jak karnawał, to tylko w Rio. Uważa tak również znana z "Na Wspólnej" Aleksandra Mikołajczyk, która była w tym brazylijskim mieście w dzieciństwie. Aktorce marzy się także dobra zabawa na balu w Wenecji.

 • Mucha przyfruwa

  .... W lutym podróżowała z kolei do Rio de Janeiro, gdzie wzięła udział w najsłynniejszym karnawale świata. Przypomnijmy, że Mucha ma zamiar niebawem wydać książkę o swoich podróżach. Podczas nich nie...

 • "Rio 2" : Mieszczuchy w Amazonii

  Blu - inteligenta, udomowiona błękitna papuga z pierwszej części animowanego "Rio" - powraca. Teraz jako szczęśliwy ojciec trzech dorastających dzieci, który uwił sobie wygodne gniazdko w ptasim rezerwacie w sercu Rio de Janeiro. "Rio 2" to powtórka z kolorowej rozrywki. Chyba nawet lepsza od oryginału. Urocza przypowiastka o powrocie do korzeni z ekologicznym przesłaniem na dokładkę.

 • Tańcz, jakby to był 1998!

  Karnawałowa impreza w stylu lat 90.? Oczywiście! Tym razem jednak zamiast flanelowej koszuli w kratę i przewracania stolików w rytm Nirvany czy Rage Against The Machine proponujemy odwróconą czapeczkę z daszkiem i piosenki w stylu "plastik fantastic". Nie pożałujecie!

 • Dzięki podróżom żyjemy mądrzej

  Jarosław Kuźniar nie ukrywa, że cierpi na głód poznawania świata. Niedawno odwiedził wraz z kamerami Rio de Janeiro, by pokazać ciemne oblicze miasta, które kojarzy się przede wszystkim ze słynnym karnawałem. Relację z tej wyprawy zobaczymy już niebawem.

 • Strachy na lachy

  Niemal wszyscy bohaterowie kinowych premier tego tygodnia żyją pod nieustanną presją. Papież z "Habemus papam" boi się wielkiej odpowiedzialności, postaci "Contagion..." Stevena Soderberga obawiają się śmiertelnego wirusa, akcja brazylijskich "Elitarnych..." rozgrywa się zaś w środowisku ulicznych gangów Rio de Janeiro. Kino lęków - idealne na Halloween!

 • The Rolling Stones dla milionów

  Weterani z grupy The Rolling Stones w najbliższą sobotę, 18 lutego, pobiją najprawdopodobniej rekord ilości publiczności, która obejrzy występ jednego wykonawcy. Organizatorzy koncertu legendarnego zespołu na słynnej plaży Copacabana w Rio de Janeiro, szacują, że Micka Jaggera i kolegów obejrzą około 2 miliony osób!

 • Nowa animacja twórców "Epoki lodowcowej"

  "Rio" - nowy film animowany w technologii 3D - zadebiutuje w piątek, 8 kwietnia, w naszych kinach. W polskiej wersji językowej usłyszymy m.in. Agnieszkę Dygant, Agatę Buzek i Krzysztofa Kowalewskiego.

 • Najpopularniejsze płyty stycznia

  Składanka " Radio Zet IV - Nie tylko na karnawał" była płytą najczęściej zamawianą przez polskie sklepy muzyczne w styczniu. Dzięki 10,6 tys. zamówień zajęła pierwsze miejsce w najnowszym notowaniu listy ZPAV. Na drugiej pozycji uplasowało się wydawnictwo "Od początku" firmowane nazwiskiem Czesława Niemena, które zamówiono w ilości 9,3 tys.

Wideo na temat: rio karnawał
 • Rio

  Rio

  Najnowszy film animowany twórców "Epoki lodowcowej". Niezwykłe przygody udomowionej papugi, która porzuca wygodne życie w małym miasteczku na amerykańskiej prowincji i wyrusza do egzotycznego Rio de Janeiro.

 • Rio, I Love You

  Najnowszy film z cyklu "Miasta miłości" ("Zakochany Paryż", "Zakochany Nowy Jork"). Seria dziesięciu krótkich nowelek różnych reżyserów, które łączy miejsce rozgrywania akcji - brazylijskie Rio de Janeiro.

 • Rio 2

  Kontynuacja barwnych przygód bohaterów animowanego przeboju z roku 2011. Blu, Julia i trójka ich dzieci wiodą rodzinny tryb życia, ale Julia obawia się, że jej dzieci nigdy nie poznają, co to znaczy być wolnym ptakiem. Ku jej zdumieniu Blu postanawia zabrać całą rodzinę na wyprawę do dżungli. Wyruszają do Amazonii, gdzie na ich trop wpada dawny przeciwnik, Nigel. W 2011 roku na ekrany kin weszło "Rio" - barwna animacja w reżyserii Carlosa Saldanhy, twórcy "Epoki lodowcowej", który marzył o...