• Informacje na temat:

  rob schneider

Artykuły na temat: rob schneider
 • Mural dla Robina Williamsa

  Wybitny aktor Robin Williams został bohaterem muralu w Nowym Jorku. Efren Andaluz postanowił oddać hołd hollywoodzkiemu gwiazdorowi, który w zeszłym roku popełnił samobójstwo.

 • Rodzina Robina Williamsa walczy o pieniądze

  Rodzina Robina Williamsa od śmierci aktora spiera się o spadek. 11 sierpnia 2014 roku gwiazdor popełnił samobójstwo, wieszając się na pasku od spodni w swoim domu.

 • Rob Schneider w komedii "Blind Sided"

  Rob Schneider, bohater filmu "Zwierzak" , zagra główną rolę w komedii "Blind Sided". Produkcja ma ruszyć w pierwszym kwartale 2003 roku.

 • Rob Schneider w filmie dla dzieci

  Rob Schneider ( "50 pierwszych randek" ) wystąpi w niezależnej produkcji dla dzieci "Juliana and the Medicine Fish". Film fantasy zostanie wyreżyserowany przez Jeremy Torriego.

 • Kiedy powrót "Boskiego żigolo"?

  Rob Schneider ( "Sędzia Dredd" , "Zwierzak" ) usiłuje namówić którąś z hollywoodzkich wytwórni na realizację sequela komedii "Boski żigolo" z 1999 roku. Na razie aktor i współscenarzysta w jednej osobie spotkał się z odmową "prorodzinnego" studia Disney'a. "Deuce Bigalow: Electric Gigolo" ma być bowiem, podobnie jak jego pierwowzór, opowieścią nader niesmaczną i podejmującą ryzykowny temat.

 • Nowa komedia Davida Zuckera

  David Zucker, znany hollywoodzki reżyser, producent i scenarzysta, twórca takich przebojów jak "Naga broń 2 1/2: Kto obroni prezydenta?" i "Czy leci z nami pilot" , przygotowuje się do realizacji kolejnej komedii. Film ma być utrzymany w klimacie produkcji Monty Pythona.

 • Trzy amerykańskie filmy i...

  Trzy amerykańskie filmy - "Cztery Gwiazdki" z Reese Witherspoon i Vincem Vaughnem w rolach głównych oraz "Wielki Stach", w którym zagrali Rob Schneider i David Carradine i niezależne "12 lat i koniec" Michaela Cuesty - trafią w piątek do polskich kin. Czwartą premierą jest argentyński "Liverpool" Lisandro Alonso.

 • Wycięli Beckhama z filmu o żigolakach

  Scena, w której David Beckham przedstawiony jest jako męska prostytutka, została usunięta z nowego hollywoodzkiego filmu. Sobowtór piłkarza reprezentacji Anglii miał pojawić się w komedii "Deuce Bigalow: European Gigolo" - poinformował brytyjski dziennik "The Sun".

 • Aktorzy podzieleni

  Dwa amerykańskie związki zawodowe artystów rozważyły propozycję zwarcia szeregów w obliczu konsolidacji mediów, jaka ma obecnie miejsce w USA. Propozycję połączenia stowarzyszeń poddano głosowaniu członków Gildii Aktorów Amerykańskich (Screen Actors Guild - SAG) i federacji artystów radia i telewizji (American Federation of Television and Radio Artists - AFTRA). Wynik głosowania był negatywny - połączenie obu organizacji nie doszło do skutku po raz drugi w ciągu czterech ostatnich lat.

 • Sepleniący hobbit

  Sean Astin ( "Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia" , "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" ) prowadzi negocjacje w sprawie występu u boku Adama Sandlera i Drew Barrymore w powstającej dla wytwórni Columbia Pictures komedii "50 First Kisses". Reżyserem opowieści jest Peter Segal.

Wideo na temat: rob schneider
 • Jeszcze większe dzieci

  Kontynuacja "Dużych dzieci" z 2010 roku. W sequelu bohater grany przez Adama Sandlera przenosi się wraz z rodziną do miasteczka, w którym dorastał. Lenny (Adam Sandler) przeprowadza się do rodzinnego miasta i wkrótce odkrywa, że wśród starych i nowych dręczycieli, stukniętych kierowców autobusów, pijanych gliniarzy na nartach i intruzów na balach kostiumowych, znajdzie się też miejsce na codzienne szaleństwo.

 • Aż po grób

  Nie robi się jaj z pogrzebu? Oni zrobili! Gdy interes w branży pogrzebowej nieco podumiera, a pojawia się klient, który chce wyprawić pogrzeb z wielką pompą i płaci gotówką, tylko idiota nie skorzystałby z takiej okazji. Może dla kogoś byłoby problemem to, że ów pogrzeb ma się odbyć za życia zleceniodawcy, ale w słowniku Franka Quinna (rewelacyjna rola Billa Murraya "Dzień Świstaka", "Między słowami"), właściciela zakładu pogrzebowego, nie ma słowa "niemożliwe". Tym bardziej, że niecodziennym...

 • Mężczyźni w natarciu

  Można ich kochać, lubić albo tylko szanować. Mężczyźni. Póki nic nie zachwieje ich pewnością siebie, są największym cudem natury. Tom (Paul Schneider) jest facetem gotowym spełnić każde marzenie swojej ukochanej dziewczyny. Dla niej zdecyduje się nawet na najbardziej absurdalną misję w historii męskiego gatunku. Z pomocą swoich niezawodnych przyjaciół napadnie na bank, ale nie na byle jaki bank, bo na bank... spermy. Jak zakończy się najbardziej nieprawdopodobny skok w historii i co banda...