• Informacje na temat:

  rob schneider reżyser

Artykuły na temat: rob schneider reżyser
 • Rob Schneider w komedii "Blind Sided"

  Rob Schneider, bohater filmu "Zwierzak" , zagra główną rolę w komedii "Blind Sided". Produkcja ma ruszyć w pierwszym kwartale 2003 roku.

 • Rob Schneider w filmie dla dzieci

  Rob Schneider ( "50 pierwszych randek" ) wystąpi w niezależnej produkcji dla dzieci "Juliana and the Medicine Fish". Film fantasy zostanie wyreżyserowany przez Jeremy Torriego.

 • Nowa komedia Davida Zuckera

  David Zucker, znany hollywoodzki reżyser, producent i scenarzysta, twórca takich przebojów jak "Naga broń 2 1/2: Kto obroni prezydenta?" i "Czy leci z nami pilot" , przygotowuje się do realizacji kolejnej komedii. Film ma być utrzymany w klimacie produkcji Monty Pythona.

 • Trzy amerykańskie filmy i...

  Trzy amerykańskie filmy - "Cztery Gwiazdki" z Reese Witherspoon i Vincem Vaughnem w rolach głównych oraz "Wielki Stach", w którym zagrali Rob Schneider i David Carradine i niezależne "12 lat i koniec" Michaela Cuesty - trafią w piątek do polskich kin. Czwartą premierą jest argentyński "Liverpool" Lisandro Alonso.

 • 2013: Rok pożegnań

  Paul Walker, James Gandolfini, Nagisa Oshima, Patrice Chéreau, Lucyna Winnicka - w 2013 roku musieliśmy pożegnać wiele gwiazd światowego kina.

 • Bracia Wilson w powietrzu

  Luke i Owen Wilson ("Trzech frajerów z Teksasu", "Rushmore", "Genialny klan" ) po raz kolejny wystąpią razem na ekranie i ponownie zagrają braci. Amerykańscy aktorzy wcielą się tym razem w Orville'a i Wilbura Wrightów, pionierów lotnictwa z początków XX wieku. Co ciekawe, zagrają ich w nowej adaptacji "W 80 dni dookoła świata", słynnej powieści Juliusza Verne'a.

 • "Powalczą" o Złote Maliny

  W oczekiwaniu na nominacje do Nagród Akademii Filmowej możemy już zapoznać się z tymi do Złotych Malin. Wśród pretendentów do "anty-Oscarów" znaleźli się m.in Jennifer Aniston i Ashton Kutcher, a także ekipa "Zmierzchu".

Wideo na temat: rob schneider reżyser
 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Jeszcze większe dzieci

  Kontynuacja "Dużych dzieci" z 2010 roku. W sequelu bohater grany przez Adama Sandlera przenosi się wraz z rodziną do miasteczka, w którym dorastał. Lenny (Adam Sandler) przeprowadza się do rodzinnego miasta i wkrótce odkrywa, że wśród starych i nowych dręczycieli, stukniętych kierowców autobusów, pijanych gliniarzy na nartach i intruzów na balach kostiumowych, znajdzie się też miejsce na codzienne szaleństwo.

 • Aż po grób

  Nie robi się jaj z pogrzebu? Oni zrobili! Gdy interes w branży pogrzebowej nieco podumiera, a pojawia się klient, który chce wyprawić pogrzeb z wielką pompą i płaci gotówką, tylko idiota nie skorzystałby z takiej okazji. Może dla kogoś byłoby problemem to, że ów pogrzeb ma się odbyć za życia zleceniodawcy, ale w słowniku Franka Quinna (rewelacyjna rola Billa Murraya "Dzień Świstaka", "Między słowami"), właściciela zakładu pogrzebowego, nie ma słowa "niemożliwe". Tym bardziej, że niecodziennym...