• Informacje na temat:

  rob thomas muzyk

Artykuły na temat: rob thomas muzyk
 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Matchbox 20: Thomas solo

  "Something To Be" to tytuł solowego debiutu Roba Thomasa, wokalisty amerykańskiej grupy Matchbox 20. Nie wiadomo czy rozpoczęcie kariery na własny rachunek przez Thomasa, nie oznacza końca tego zespołu. W dodatku w ostatnich dniach z Matchbox 20 rozstał się gitarzysta Adam Gaynor. Pozostali członkowie grupy także skoncentrowali się na solowych nagraniach.

 • Rob Thomas: Aktorstwo musi poczekać

  Rob Thomas, wokalista zespołu Matchbox 20, jest namawiany przez hollywoodzkich producentów do spróbowania swych sił w aktorstwie. Sam muzyk podchodzi do sprawy dość sceptycznie, choć nie wyklucza, że kiedyś da się skusić jakimś wyjątkowo dobrym scenariuszem.

 • Rockmen wydawcą

  Wokalista zespołu Matchbox Twenty, Rob Thomas, otworzył własną wytwórnię płytową, aby promować i szkolić debiutantów odrzucanych przez decydentów przemysłu muzycznego.

 • Carlos Santana znów z gitarzystą Metalliki

  Latynoski mistrz gitary Carlos Santana ujawnił, że pracuje obecnie nad całkowicie instrumentalnym albumem. Gościnnie na płycie "Shapeshifter" ma zagrać Kirk Hammett, gitarzysta grupy Metallica. To kolejna współpraca obu muzyków.

 • Carlos Santana znów z gośćmi

  Po sukcesie płyty "Supernatural" (15-krotna Platyna, 9 nagród Grammy) z 1999 roku słynny gitarzysta Carlos Santana znów powraca do współpracy z wieloma wokalistami.

 • A gitara wciąż łka

  Carlos Santana "Guitar Heaven: The Greatest Guitar Classics Of All Time", Sony Music

 • Carlos Santana potwierdza gości: Gitarowe niebo

  Słynny gitarzysta Carlos Santana ujawnił ostateczną listę gości oraz spis nagrań, które znajdą się na nowej płycie "Guitar Heaven: The Greatest Guitar Classics Of All Time" (premiera 20 września).

 • Ostatnie starcie weteranów?

  Są na progu wieku emerytalnego lub już go osiągnęli - uznani muzyczni weterani jakby się zmówili i w odstępie zaledwie kilku tygodni wydają swe nowe płyty, ale z przeróbkami mniej lub bardziej znanych utworów. Ostatni skok na kasę czy dowód na to, że wciąż mają coś do powiedzenia?

Wideo na temat: rob thomas muzyk
 • Polowanie

  Niewinne kłamstwo małoletniej podopiecznej zmienia życie nauczyciela z prowincji (Mads Mikkelsen) w piekło. Mężczyzna staje się celem nagonki lokalnej społeczności, która z góry uznaje go winnym pedofilii i postanawia na własną rękę wymierzyć sprawiedliwość.

 • Alvin i wiewiórki 2

  Kontynuacja jednego z największych przebojów kina rodzinnego ostatnich lat, łącząca konwencję kina aktorskiego z elementami animacji komputerowej - kolejne przygody trzech rozśpiewanych wiewiórek, które mieszkają w domu robiącego karierę autora piosenek. W 2007 roku do kin wszedł film "Alvin i wiewiórki" na podstawie niezwykle popularnego serial u animowanego z lat sześćdziesiątych XX wieku. Stał się przebojem i zarobił ponad 350 milionów dolarów; opowiadał o tym, jak kompozytor Dave Seville...

 • Bobasy

  Trzykrotny zdobywca Cezara i współtwórca światowych sukcesów "Mikrokosmosu" i "Makrokosmosu" Bruno Coulais oraz autor najbardziej kasowych francuskich komedii w Polsce - "Mikołajek" oraz "Asterix i Obelix: Misja Kleopatra" Alain Chabat przedstawiają wzruszający, barwny i zaskakująco zabawny obraz największego cudu natury. W zjawiskowych "Bobasach" obserwujemy pierwszy rok z życia czwórki maluchów, od niezapomnianej chwili narodzin aż do przełomowego pierwszego kroku dzielnych bohaterów....