• Informacje na temat:

  rob thomas piosenkarz

Artykuły na temat: rob thomas piosenkarz
 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Matchbox 20 niepotrzebni

  Rob Thomas, wokalista Matchbox 20, świetnie poradził sobie na liście "Billboardu" bez pomocy swoich kolegów z zespołu. Pierwsza solowa płyta piosenkarza "...Something To Be" zadebiutowała na szczycie notowania najpopularniejszych albumów w Stanach Zjednoczonych.

 • 66-letni piosenkarz-legenda z nowym albumem!

  1 października ukaże się nowy album 66-letniego brytyjskiego wokalisty o niepowtarzalnym głosie - Joe Cockera.

 • MJ: Pierwszy raz w historii...

  ...jeden artysta tak bardzo zdominował zestawienia bestsellerów płytowych. Świat zwariował na punkcie albumów i singli Michaela Jacksona.

Wideo na temat: rob thomas piosenkarz
 • Polowanie

  Niewinne kłamstwo małoletniej podopiecznej zmienia życie nauczyciela z prowincji (Mads Mikkelsen) w piekło. Mężczyzna staje się celem nagonki lokalnej społeczności, która z góry uznaje go winnym pedofilii i postanawia na własną rękę wymierzyć sprawiedliwość.

 • Bobasy

  Trzykrotny zdobywca Cezara i współtwórca światowych sukcesów "Mikrokosmosu" i "Makrokosmosu" Bruno Coulais oraz autor najbardziej kasowych francuskich komedii w Polsce - "Mikołajek" oraz "Asterix i Obelix: Misja Kleopatra" Alain Chabat przedstawiają wzruszający, barwny i zaskakująco zabawny obraz największego cudu natury. W zjawiskowych "Bobasach" obserwujemy pierwszy rok z życia czwórki maluchów, od niezapomnianej chwili narodzin aż do przełomowego pierwszego kroku dzielnych bohaterów....

 • Robaczki z Zaginionej Doliny

  Robaczki z Zaginionej Doliny" to pierwsze na świecie połączenie realistycznych ujęć przyrody z generowaną komputerowo animacją 3D. Efekt pracy międzynarodowego zespołu grafików, kierowanych przez pomysłodawców serii - Thomasa Szabo i Hél?ne Giraud, urzeka zapierającymi dech w piersiach krajobrazami Prowansji i niespotykaną jakością trójwymiaru. Sympatyczni bohaterowie, ogromna dawka humoru i wartka akcja sprawiają, że to swoiste, komediowe skrzyżowanie "Mikrokosmosu" i "Avatara" z miejsca...