• Informacje na temat:

  rob zombie

Artykuły na temat: rob zombie
 • "Bękarty diabła": Miami?

  Rob Zombie, twórca "Bękartów diabła", "Halloween" czy "Domu tysiąca trupów", wyreżyserował jeden z odcinków "CSI: Miami". Czego możemy się spodziewać? Horatia z piłą mechaniczną?

 • 10 teledysków idealnych na Halloween

  Nie wiesz, czego posłuchać w Halloween? Mamy dla ciebie kilka propozycji.

 • „Eli Roth: Historia horroru”, czyli horror od podszewki

  ..."Eli Roth: Historia horroru" przedstawia mistrzów horroru, czyli autorów oraz aktorów, których twórczość i dorobek wpisują się w definicję gatunku.

 • Takich duetów nikt się nie spodziewał

  Czasami w muzyce bywa tak, że robi się coś na przekór zdrowemu rozsądkowi. To właśnie te momenty sprawiły, że mamy obecnie możliwość posłuchania najbardziej pokręconych duetów w historii muzyki rozrywkowej.

 • "Żywe trupy": Nikt nie może czuć się bezpiecznie

  ...jesteśmy serialem o zombie (śmiech). Nie będziemy przepraszać za żywe trupy (śmiech). To było bardzo ekscytujące. Pobiliśmy kolejny rekord. Uwielbiamy stawiać sobie coraz wyżej poprzeczkę i zaskakiwać(...) się tego, że i mój czas nadejdzie. Liczę się z tym, że postać Ricka zniknie z serialu. Obecnie skupiam się na opowiedzeniu swojej historii, pragnę zrobić to jak najlepiej. Jestem też jednak zdania, że...

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Weekend w serialach

  ...zachwycony kandydaturą upadłej gwiazdy. Mężczyzna ma jednak poparcie żony biznesmena. Jedyne, co musi zrobić, to dobrze wypaść na spotkaniu ze swoim przyszłym zleceniodawcą "Służby specjalne" odc.4 Po(...) w stosunku do partnera. By za łatwo nie ulec pokusie, Marta otacza się poradnikami na temat związków. Szuka w nich wskazówek, co dalej zrobić ze swoim skomplikowanym życiem uczuciowym. Zuzia zaczyna się...

 • Rob Zombie w komiksie

  Rob Zombie będzie bohaterem 6-częściowej serii komiksów, zatytułowanej "Rob Zombie's Spook Show International". Jeden z odcinków oparty jest na wchodzącym niedługo do europejskich kin horrorze "House Of 1000 Corpses".

 • Weekend w serialach

  ...krajobrazy nie robią na nich wrażenia. Tymczasem do Ludwika i Zenona, którzy zostali sami w domu, przyjeżdżają w odwiedziny goście z gór - Alicja i Sebastian. Zięć i teść z pomocą Marka postanawiają zaprezentować przybyszom atrakcje stolicy. odc.138 Tomek traci wszystkie numery zapisane w swoim telefonie komórkowym. To zdarzenie prowokuje dyskusję z dziadkami i Ludwikiem o problemach...

 • Rob Zombie wystąpi w Warszawie

  6 lipca w warszawskiej Stodole wystąpi Rob Zombie ze swoją ekipą.