• Informacje na temat:

  rob zombie producent

Artykuły na temat: rob zombie producent
 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Powstanie sequel "World War Z"?

  Po tym, jak "World War Z" - thriller o zombie z Bradem Pittem w roli głównej, po pierwszym tygodniu wyświetlania w kinach znalazł się na szczycie światowego box office'u, zarabiając 118 milionów dolarów, pojawiły się pogłoski o możliwości powstania sequela.

 • "Muzyka nie zabija"

  Rob Halford, przez lata wokalista brytyjskiej formacji Judas Priest, od kilku lat angażował się w muzyczne projekty z metalem nie mające zbyt wiele wspólnego. W 2000 roku Rob postanowił powrócić w formie, która zachwyci wszystkich fanów Judas Priest i zapewne przysporzy nowych – bo „Resurrection” to świetne połączenie metalowej tradycji z nowoczesnym, pełnym siły brzmieniem. Z Robem Halfordem

 • Monster Magnet: Wyndorf pisze muzykę do filmu

  David Wyndorf, frontman amerykańskiej grupy Monster Magnet, został zatrudniony do napisania ścieżki dźwiękowej do filmu "Torque", którego gwiazdą jest słynny raper i aktor Ice Cube. Zespół Davida pojawia się także w epizodycznej roli w tym filmie. Obraz wyreżyseruje Joseph Kahn, twórca wideoklipów Monster Magnet do piosenek "Powertrip" i "Space Lord".

 • Ozzy Osbourne: Współczesna, rockowa płyta

  Wiemy już, że Ozzy Osbourne napisał dziewięć piosenek na swój nowy studyjny krążek. Muzyk planuje skomponowanie kilku dalszych, z tymże nie wiadomo ile spośród nich znajdzie się na płycie. A ta - według słów samego Ozzy'ego - będzie "współczesną rockową płytą".

 • Metallica w MTV

  W minioną sobotę, 3 maja, w siedzibie Universal Studios w Los Angeles, odbył się koncert zespołu Metallica. Impreza była rejestrowana na potrzeby programu "mtvICON", którego bohaterem będzie właśnie grupa Jamesa Hetfielda i Larsa Ulricha. Emisja w polskim MTV zaplanowana jest na 17 maja. Natomiast 4 czerwca Kirk Hammett i James Hetfield przyjadą do Polski na promocję albumu "St. Anger".

 • Płyta ku czci The Ramones

  Długo oczekiwany album "We're Happy Family: A Tribute To The Ramones", nagrany w hołdzie zespołowi The Ramones, pojawi się ostatecznie w lutym 2003 r. Taką właśnie informację podał na swojej stronie internetowej, zespół Green Day, także zaangażowany w całe przedsięwzięcie. Tymczasem zrobiło się małe zamieszanie wokół zamieszczonego na płycie utworu w wykonaniu grupy U2.

 • "Podwójne salta do tyłu"

  Mieli swoje pięć minut w drugiej połowie lat 90., kiedy za sprawą Nine Nich Nails cały świat zwrócił uwagę na typowo amerykańską fuzję rocka i muzyki industrialnej. Zasłynęli głównie dzięki piosenkom do filmów "Mortal Kombat", "Siedem" i "Ucieczka z Los Angeles", wydali niezłe płyty - "Gravity Kills" i "Perversion" - i słuch po nich zaginął. Dzisiaj Gravity Kills wracają na scenę. Z nowym wydawcą, nowym perkusistą i nowym albumem, którego nagrywanie ponoć bardzo zmęczyło wokalistę Jeffa...