• Informacje na temat:

  rob zombie reżyser

Artykuły na temat: rob zombie reżyser
 • Rob Zombie znów za kamerą

  Rob Zombie, ekscentryczny muzyk rockowy, niegdyś lider grupy metalowej White Zombie, przygotowuje obecnie swój drugi film fabularny. Znany z zamiłowania do kina grozy scenarzysta i reżyser zrealizuje wkrótce ciąg dalszy swojej pierwszej fabuły, zatytułowanej "House of 1000 Corpses". Sequel trafi najprawdopodobniej na ekrany jako "The Devil's Rejects".

 • "Helloween" według Roba Zombie

  Informowaliśmy już o tym, że Rob Zombie, niegdyś lider grupy White Zombie, szykuje się do nakręcenia przeróbki słynnego horroru Johna Carpentera "Helloween" z 1978 roku. Reżyser ujawnił już kilka szczegółów dotyczących obsady.

 • Rob Zombie: "House Of 1000 Corpses" trafi do kin

  Po wielu nieudanych negocjacjach i kilkakrotnej zmianie terminów premiery filmu "House Of 1000 Corpses" Rob Zombie, amerykański muzyk i reżyser, w końcu porozumiał się z firmą MGM i znalazł dystrybutora dla dzieła, którego jest twórcą. Amerykańska premiera zapowiedziana jest na 31 października, czyli na Halloween.

 • Święto azjatyckiego kina

  Festiwal Pięć Smaków to trwający tydzień przegląd najważniejszych filmów powstałych w Azji oraz imprezy towarzyszące dla zainteresowanych podróżami na ten kontynent. Pokazy odbywają się w warszawskim kinie Muranów i Kino.Lab, a następnie jadą do Katowic, Krakowa i Poznania. Gościem festiwalu jest reżyser Ho Tzu Nyen (Singapur), którego głośny film "Ziemia", niezwykła postapokaliptyczna alegoria

 • Eric Khoo zaprasza na Pięć Smaków

  We wtorek, 26 października, w kinie Muranów w Warszawie rozpoczyna się 4. edycja Festiwalu Filmowego Pięć Smaków!

 • Hitler w wannie

  Czy można śmiać się z Hitlera? Można, co pokazał m.in Charlie Chaplin w "Dyktatorze". Czy niemieckiemu reżyserowi o żydowskich korzeniach Danielowi Levy'emu udało się to w komedii "Adolf H. - Ja wam pokażę"?