• Informacje na temat:

  robbie coltrane

Artykuły na temat: robbie coltrane
 • Robbie Coltrane w szkole

  Robbie Coltrane, który na planie filmu "Harry Potter i komnata tajemnic" po raz drugi wciela się w postać Hagrida, powiedział ostatnio, iż praca nad kolejną adaptacją powieści autorstwa J.K. Rowling powoduje, iż czasami czuje się jakby wrócił do szkolnej ławki.

 • Dafoe i Coltrane w "Epizodzie 3"?

  Pomimo iż premiera filmu "Star Wars: Episode II - Attack of the Clones", chronologicznie drugiej części "Gwiezdnych wojen" , zaplanowana jest dopiero na maj 2002 roku, George Lucas rozpoczął już pracę nad trzecią częścią opowieści. Według ostatnich doniesień, w "Epizodzie 3" mają podobno zagrać Willem Dafoe i Robbie Coltrane.

 • Poszukiwany listem gończym?

  Twarz znanego z serii filmów o Harrym Potterze brytyjskiego aktora Robbiego Coltrane'a została wykorzystana przez nowozelandzką policję na liście gończym za 16-letnim włamywaczem.

 • Harry Potter 3 listopada

  Światowa premiera filmu "Harry Potter i komnata tajemnic" odbędzie się w Londynie 3 listopada. Na czerwonym chodniku przed kinem Odeon na Leicester Square pojawią się twórcy i gwiazdy filmowej adaptacji drugiej powieści JK Rowling opowiadającej o małym czarodzieju.

 • Charytatywny pokaz "Harry'ego Pottera"

  Wszystkie bilety na specjalny pokaz filmu "Harry Potter i kamień filozoficzny" zostały sprzedane zaledwie w ciągu godziny od rozpoczęcia ich dystrybucji. Uroczysta projekcja odbędzie się w Edynburgu 6 listopada. Dochód ze sprzedaży biletów zasili konta organizacji charytatywnych.

 • "Harry Potter 2": Nowy zwiastun w Sieci

  W czwartek, 12 września, w Sieci zadebiutuje najnowszy zwiastun filmu "Harry Potter i komnata tajemnic" , drugiej części opowieści o przygodach bohatera książek brytyjskiej pisarki J.K. Rowling. Tymczasem na oficjalnej stronie tytułu pojawiło się pięć nowych plakatów, przedstawiających głównych bohaterów filmu.

 • Harry Potter w kinach IMAX

  Światowa premiera filmu "Harry Potter i czara Ognia" odbędzie się 18 listopada jednocześnie w kinach tradycyjnych i na wielkoformatowych ekranach kin IMAX - poinformowali przedstawiciele studia Warner Bros. Pictures, producenta czwartej opowieści o przygodach małego czarodzieja, i rzecznicy firmy IMAX Corporation.

 • Gwiazda Bollywood w Londynie

  Bollywoodzka aktorka Aishwarya Rai ( "Duma i uprzedzenie" ) wzięła udział w londyńskiej premierze swojego najnowszego filmu "Provoked", opowiadającego o problemie przemocy domowej.

 • "Harry Potter": Pierwsza recenzja

  Pierwsza recenzja niecierpliwie oczekiwanej filmowej adaptacji przeboju "Harry Potter i kamień filozoficzny" została opublikowana na jednej z filmowych stron internetowych. Tajemniczy recenzent ukrywający się pod pseudonimem The Walkabouter, przedstawił swoje wrażenia na temat roboczej wersji obrazu.

 • Tom Jones szlachcicem

  Na noworocznej liście osób wyróżnionych przez królową Wielkiej Brytanii Elżbietę II poczesne miejsce zajął Tom Jones. 65-letni walijski wokalista został uhonorowany tytułem szlacheckim, dzięki czemu przed nazwiskiem może sobie dodawać "sir".

Wideo na temat: robbie coltrane
 • Wielkie nadzieje

  Oparty na prozie Karola Dickensa film o osieroconym Pipie (Jeremy Irvine), wychowywanym w biedzie przez siostrę i jej męża. Pewnego razu chłopiec otrzymuje pieniądze od anonimowego darczyńcy, które pozwalają mu rozpocząć edukację i wyrwać się z biedy.

 • Boyhood

  Opowieść o Masonie i otaczających go osobach, ukazująca życie chłopca począwszy od lat 5 do 18. urodzin.