• Informacje na temat:

  robbie williams aktor

Artykuły na temat: robbie williams aktor
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Przybylski "obleśnie fantastyczny"

  "Ja nie wiem, co ty bierzesz, ale to musi być dobre" - stwierdził Piotr Gąsowski tuż po sobotnim występie Marcina Przybylskiego. W sobotę, 25 października, aktor wcielił się w Iggy'ego Popa i wygrał szósty odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Fantastyczny Przybylski!

  W szóstym odcinku programu "Twoja Twarz brzmi Znajomo" uczestnicy zaprezentowali się w kolejnych wcieleniach. Kto wypadł najlepiej? Tym razem bezkonkurencyjny okazał się Marcin Przybylski!

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Liszowska najlepsza

  Rywalizacja w drugiej edycji przebojowego programu Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jest bardzo zacięta. W siódmym odcinku najlepsza okazała Joanna Liszowska, która wystąpiła jako Keith Flint z zespołu The Prodigy. Przypomnijmy, że to już druga wygrana aktorki - najlepsza była też w premierowym odcinku show.

 • Robbie Williams w musicalu

  Robbie Williams ma wreszcie szansę pojawić na dużym ekranie. Okazuje się, iż jest jedną z gwiazd, które znalazły się w obsadzie musicalu poświęconego życiu legendarnego kompozytora, Cole Portera.

 • Robbie Williams modelem

  Robbie Williams podpisał kontrakt reklamowy z firmą odzieżową Gio-Goi. Zdaniem przedstawicieli firmy, brytyjski wokalista jest "idealny", ponieważ wiadomo, że od zawsze dbał o swój wizerunek.

 • Robbie Williams zostanie ojcem!

  Fanki byłego wokalisty Take That spieszymy jednak uspokoić. Robbie Williams (32 l.) nadal jest kawalerem, a ojcem będzie chrzestnym. Jego przyjaciel prezenter telewizyjny, wokalista i musicalowy aktor Jonathan Wilkes poprosił go o to, żeby był chrzestnym jego pierwszego dziecka.

 • Robbie Williams: Nowa spółka?

  Czyżby szykowała się nowa spółka kompozytorska, której utwory zdominują w najbliższym czasie listy przebojów? Wygląda na to, że Robbie Williams znalazł nowego partnera, który może zastąpić u jego boku Guy'a Chambersa, współtwórcę takich piosenek, jak m.in. "Angels", "Rock DJ" i "Let Me Entertain You".

 • Robbie Williams, brytyjski wokalista pop i były członek grupy Take That, który podczas wręczenia tegorocznych nagród magazynu "New Muscial Express" został uhonorowany statuetką dla największego rozrabiaki roku, wkrótce zadebiutuje jako aktor.

 • Robbie Williams w duecie z Frankiem Sinatrą

  W środę, 10 października, spełniło się jedno z największych życiowych marzeń Robbiego Williamsa. Podczas specjalnego koncertu, na którym wykonywał piosenki ze swego kolejnego albumu "Swing When You're Winning", zaśpiewał w duecie z Frankiem Sinatrą.

 • Robbie Williams pomylony z Robinem Williamsem

  Internauci pomyli zmarłego aktora Robina Williamsa z wokalistą Robbiem Williamsem.

Wideo na temat: robbie williams aktor
 • Z miłości do...

  Para głównych bohaterów, Marion (Vanessa Redgrave) i Arthur (Terence Stamp), to starsze małżeństwo, mieszkające w obskurnym blokowisku w Newcastle. Ona, niezmiennie pogodna, otwarta na ludzi, uśmiechnięta i życzliwa, uczęszcza na próby chóru emerytów, prowadzone przez młodą nauczycielkę śpiewu, Elisabeth (Gemma Arterton) w osiedlowej świetlicy. On, zgorzkniały, mrukliwy tetryk, skłócony z synem (Christopher Eccleston), stroniący od ludzi, dowozi tylko swoją schorowaną żonę, na wózku...

 • Dziewczyny, Sezon 1

  Życie dzisiejszych dwudziestoparolatek nie należy do najłatwiejszych. Problemy finansowe i związki z niewłaściwymi mężczyznami. Tak wygląda ich codzienność. O nich właśnie opowiada serial "Dziewczyny", najnowsza produkcja telewizji HBO, uhonorowana nagrodą Emmy. Hannah Horvath (Lena Dunham) ma 24 lata, mieszka w Nowym Jorku i nie traci nadziei, że kiedyś zostanie słynną pisarką. Dwa lata temu skończyła college, ale wciąż nie udaje jej się znaleźć stałej pracy,. Kiedy więc rodzice decydują się...