• Informacje na temat:

  robbie williams plotki

Artykuły na temat: robbie williams plotki
 • Anna Wendzikowska przeżywa rozstanie?! Jest jej ciężko samej z dwójką dzieci!

  ..., idź do przodu" - zacytowała najpierw Robbiego Williamsa, który napisał o swoim związku, że są z żoną dla siebie wielkim wsparciem. Zdradził, że on opiekuje się ukochaną, a ona nim. "Tak działa miłość(...) Wendzikowskiej, jak może się wydawać. Tuż po narodzinach Tosi w mediach pojawiły się plotki na temat jej związku z ojcem Antoniny. Jan od niej odszedł i dziennikarka została sama z Kornelią i Tosią. Do tej...

 • Robbie Williams Jamesem Bondem?

  W świecie filmowym znów pojawiły się plotki , jakoby Robbie Williams, brytyjski wokalista pop, były członek grupy Take That, miał wcielć się w postać legendarnego Jamesa Bonda.

 • "Maria z przedmieścia": Thalía pamięta o korzeniach

  ..., bossa novę czy salsę. Dwa lata temu współpracowała z Robbiem Williamsem i Michaelem Buble. W listopadzie 2014 r. wydała najnowszy krążek "Amore Mío", który okazał się sukcesem i szybko zyskał status złotej płyty w Meksyku. Krążą plotki, że artystka planuje wyruszyć w trasę koncertową z okazji 25-lecia rozpoczęcia swojej kariery muzycznej.  Pod znakiem zapytania Mimo że Thalía konsekwentnie odmawia...

 • Robbie Williams w musicalu

  Robbie Williams ma wreszcie szansę pojawić na dużym ekranie. Okazuje się, iż jest jedną z gwiazd, które znalazły się w obsadzie musicalu poświęconego życiu legendarnego kompozytora, Cole Portera.

 • Robbie Williams wokalistą Queen?

  Na początku tego roku w świecie muzycznym pojawiły się plotki głoszące, jakoby Robbie Williams, brytyjski wokalista pop, miał zostać następcą Freddiego Mercury'ego na stanowisku wokalisty legendarnej formacji Queen. Teraz ówczesne doniesienia coraz bardziej się potwierdzają.

 • Przedstawiciele Robbiego Williamsa, brytyjskiej gwiazdy muzyki pop i byłego członka boysbandu Take That, stanowczo zaprzeczyli licznym ostatnio doniesienom, jakoby wokalista miał zamiar w przyszłym roku dać serię koncertów wraz z legendarną grupą Queen.

 • Robbie Williams nie chce być Jamesem Bondem

  Robbie Williams zdementował plotki , jakoby starał się o rolę Jamesa Bonda i oświadczył, że byłby kiepskim agentem 007. A jeszcze niedawno spekulowano, że popularny wokalista mógłby zostać następcą Pierce'a Brosnana, lecz piosenkarz nazwał te domysły bzdurami.

 • R. Williams odrzuca Broadway

  Robbie Williams odrzucił ofertę zagrania w musicalu "The Boy From Oz", który miał być wystawiany na Broadway'u. Stało się tak ze względu na plotki dotyczące jego orientacji seksualnej.

 • Robbie Williams: Aktorstwo nie dla mnie

  Fani Robbiego Williamsa mogą się czuć zdezorientowani, śledząc pojawiające się ostatnio informacje na temat swojego ulubieńca. Po tym, jak ogłoszono, że wokalista chce zagrać główną rolę w filmie o zespole The Village People, on sam stwierdził, że aktorstwo jest "głupim zawodem" i w ogóle go nie interesuje.

 • Robbie Williams i Geri Halliwell: romantyczne wakacje

  A jednak to prawda! Gwiazdor pop Robbie Williams i Geri Halliwell, była wokalistka Spice Girls, mają się ku sobie. Świeżo upieczona para spędzi razem romantyczne wakacje na słonecznych - i pilnie strzeżonych przed obiektywami paparazzich - plażach południowej Francji.