• Informacje na temat:

  robbie williams wiek

Artykuły na temat: robbie williams wiek
 • "Must Be The Music": Łzy leją się jak strumienie

  Dotychczas "Must Be The Music" był raczej oszczędny z płaczącymi uczestnikami i jurorami, tymczasem w piątym odcinku polało się sporo łez.

 • Całkiem szczęśliwy Robbie Williams

  Robbie Williams to jeden z najwybitniejszych showmanów w historii nie tylko brytyjskiej, ale i światowej sceny pop. Przyjmując za pretekst 38. urodziny artysty, warto prześledzić jego historię, bo jest to opowieść niezwykła i pełna zwrotów akcji.

 • Bogacz Robbie Williams

  Robbie Williams, brytyjski wokalista pop, który obecnie przebywa w Stanach Zjednoczonych, odpoczywając od trudności związanych z życiem gwiazdy, awansował znacznie na liście najbogatszych artystów w swoim kraju. Jego majątek szacowany jest obecnie na prawie 50 milionów dolarów. Dochody 28-letniego gwiazdora rosną jednak w dość szybkim tempie i fachowcy spodziewają się, że w przyszłym roku będzie

 • Robbie Williams, który ostatnio odnosi sukcesy na listach przebojów dzięki utworowi "Supreme", podpisał wartą ponad milion dolarów umowę z wydawnictwem Ebury Press na wydanie książki. Nie będzie to jednak biografia, ale dziennik napisany podczas trwającej już od miesiąca europejskiej trasy koncertowej byłego członka Take That.

 • Budka Suflera: Jesteśmy ograbiani przez internet

  Słowa muzyków Budki Suflera wywołały burzę. Czy Krzysztof Cugowski i Romuald Lipko mają rację, oburzając się na rzekome okradanie artystów?

Wideo na temat: robbie williams wiek
 • Wiek Adaline

  Urodzona na początku XX wieku piękna Adaline jako dwudziestolatka ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności z czasem przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi się ukrywać przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Wciąż podróżując, zmieniając tożsamość traci kontakt z najbliższymi, którzy starzeją się na jej oczach. Ta pełna przygód i dramatycznych wydarzeń podróż przez życie Adaline trwa przez cały XX wiek....

 • Transformers: Wiek zagłady

  Ludzkość próbuje dojść do siebie po wydarzeniach, które miały miejsce w ostatnim czasie. Zarówno Autoboty jak i Decepticony praktycznie zniknęły z naszej planety. Mimo to nie wszyscy zapomnieli o ich istnieniu. Grupa naukowców i biznesmenów stara się, jak najwięcej dowiedzieć o technologii Transformersów, co często popycha ich do przekraczania granic, których nigdy nie powinni naruszać. Tymczasem na Ziemię powracają Decepticony i ponownie rozpoczyna się walka dobra ze złem.

 • Z miłości do...

  Para głównych bohaterów, Marion (Vanessa Redgrave) i Arthur (Terence Stamp), to starsze małżeństwo, mieszkające w obskurnym blokowisku w Newcastle. Ona, niezmiennie pogodna, otwarta na ludzi, uśmiechnięta i życzliwa, uczęszcza na próby chóru emerytów, prowadzone przez młodą nauczycielkę śpiewu, Elisabeth (Gemma Arterton) w osiedlowej świetlicy. On, zgorzkniały, mrukliwy tetryk, skłócony z synem (Christopher Eccleston), stroniący od ludzi, dowozi tylko swoją schorowaną żonę, na wózku...