• Informacje na temat:

    robby benson

Artykuły na temat: robby benson
  • Amerykańscy filmowcy zakończyli we wtorek, 15 listopada, w Łodzi zdjęcia do mrocznego thrillera "Three". Film, którego reżyserem jest Robby Benson, zrealizowany został w całości w Polsce. W ostatnim dniu zdjęciowym z twórcami obrazu spotkał się prezydent miasta Jerzy Kropiwnicki, który otrzymał od nich m.in. imitację statuetki Oscara.

  • Amerykańscy filmowcy rozpoczną w środę, 12 października, w Łodzi realizację mrocznego thrillera "Three" ("Trzy"). Film zrealizowany zostanie całkowicie w Polsce. Zdjęcia potrwają 34 dni, z czego przez miesiąc powstawać będą w Łodzi, a przez cztery dni w Warszawie - poinformowali we wtorek, 11 października, realizatorzy filmu.

Wideo na temat: robby benson
  • Bitwa roku

    Były trener koszykówki otrzymuje nowe zadanie. Ma przygotować drużynę breakdancerów na mistrzostwa świata we Francji. Początkowo surowy trener nie dogaduje się z niepokornymi tancerzami, którzy przekonani są, że nikt ich nie rozumie.

  • Spring Breakers

    Faith, Candy, Brit i Cotty to cztery młode studentki, które chcą zdobyć pieniądze na wiosenne wakacje na Florydzie. Gdy w końcu dziewczynom udaje się dotrzeć do celu, zostają aresztowane za napad na restaurację. Jednak po krótkim czasie zostają zwolnione z więzienia, ponieważ zostaje uregulowana za nie kaucja. Okazuje się, że stoi za tym Alien, handlarz narkotyków i broni. Jednak mężczyzna nie zrobił tego za darmo, w ramach rewanżu prosi dziewczyny, by wykonały za niego pewną brudną robotę.