• Informacje na temat:

  robby krieger

Artykuły na temat: robby krieger
 • The Doors mają kolejnego wokalistę

  Klawiszowiec Ray Manzarek i gitarzysta Robby Krieger zaprosili wokalistę grupy Steelheart, Miljenko Matijevica, by zaśpiewał z nimi piosenki The Doors. Projekt będzie występował pod nazwą Manzarek-Krieger.

 • Muzycy The Doors na Festiwalu Legend Rocka

  Robbie Krieger i Ray Manzarek, dwaj muzycy grupy The Doors wystąpią na tegorocznym Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty w pobliżu Ustki.

 • The Doors: Zakazana nazwa

  John Densmore, perkusista klasycznego składu grupy The Doors, wygrał w sądzie sprawę przeciwko byłym kolegom z zespołu. Tym samym klawiszowiec Ray Manzarek i gitarzysta Robby Krieger nie będą mogli używać szyldu zespołu grając koncerty w nowym składzie.

 • Talent wokalny Iana Astbury'ego, wokalisty angieslkiej grupy The Cult, doceniło już wielu. Do tego grona zaliczają się również Robby Krieger, Ray Manzarek i John Densmore - członkowie legendarnego zespołu The Doors, którzy niedawno zaprosili muzyka do udziału w specjalnym programie o zespole, nagranym dla stacji VH1. Wygląda na to, że na tym jednak ich współpraca się nie skończy.

 • The Doors reaktywują się na koncert dla Raya Manzarka

  Dwóch członków legendarnej formacji The Doors postanowiło zagrać koncert dla klawiszowca Raya Manzarka zmarłego 20 maja 2013 roku.

 • The Doors: Nowy Morrison?

  Według niektórych źródeł Brett Scallions, były wokalista grupy Fuel, zostanie nowym frontmanem Riders On The Storm.

 • The Doors: "L.A. Woman" na DVD

  Muzycy amerykańskiej formacji The Doors Of The 21st Century, czyli nowego wcielenia grupy The Doors, które niebawem będą mieli okazję podziwiać polscy fani, planują wydanie DVD. Na płycie znajdzie się koncert, na którym zespół odegrał całą płytę "L.A. Woman". Materiał ma mieć premierę już w lipcu.

 • Lepsze pół the Doors niż nic

  Połowa legendarnej grupy the Doors niespodziewanie wystąpiła na koncercie w hollywoodzkim klubie Whisky A Go-Go. W składzie nowego zespołu Robby'ego Kriegera w kilku utworach wystąpił gościnnie Ray Manzarek.

 • The Doors na "Torwarze"

  Reaktywowana po latach grupa The Doors, występująca obecnie pod nazwą The Doors of the 21st Century, zagra we wtorek, 20 lipca, w Warszawie. Koncert grupy, z Ianem Astburym (eks-The Cult) zamiast Jima Morrisona, to dla jednych wielkie wydarzenie muzyczne, a dla innych zwykła profanacja.

 • Marilyn Manson "zarżnął" przebój The Doors?

  Marilyn Manson wcielił się w rolę nieżyjącego wokalisty Jima Morrisona. Fani nie pozostawili na nim suchej nitki.

Wideo na temat: robby krieger
 • Wiek Adaline

  Urodzona na początku XX wieku piękna Adaline jako dwudziestolatka ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności z czasem przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi się ukrywać przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Wciąż podróżując, zmieniając tożsamość traci kontakt z najbliższymi, którzy starzeją się na jej oczach. Ta pełna przygód i dramatycznych wydarzeń podróż przez życie Adaline trwa przez cały XX wiek....