• Informacje na temat:

  robert borys

Artykuły na temat: robert borys
 • "Na Wspólnej": Robertowi Gonerze stuknęła pięćdziesiątka!

  Robert Gonera, czyli Wiktor Strzelecki z "Na Wspólnej" i biskup Jan Grot z "Korony królów", świętuje swe 50. urodziny. - Jestem teraz w dobrym momencie, a każdy dzień wypełnia mnie radością, że żyję - mówi aktor, który kilka lat temu - co przyznał w wywiadzie - przeżył załamanie nerwowe i otarł się o bezdomność.

 • Robert Więckiewicz: Wystarczy myśleć, to metoda na życie

  "Dużo myślałem o Teodorze Szackim i w ten sposób przygotowywałem się do roli. W ogóle dobrze jest myśleć. Myślenie to jedna z moich metod na życie" - mówi Robert Więckiewicz, który w filmowej adaptacji powieści Zygmunta Miłoszewskiego "Ziarno prawdy" wcielił się w kultowego polskiego prokuratora.

 • Robert Górski układa sobie życie na nowo. Była partnerka zabrała głos

  Kiedy Robert Górski (49 l.) rozstawał się z Beatą Harasimowicz (47 l.), gorąco zapewniał, że jeszcze nieraz spotkają się w pracy. A jak jest naprawdę?

 • Borys Lankosz: Przeciw przesądom

  Film przeciw przesądom - tak dotykające tematu relacji polsko-żydowskich "Ziarno prawdy", które w piątek, 29 stycznia, wchodzi do kin, nazywa Borys Lankosz. Jak podkreślił reżyser, jego cel jest taki, by "ludzie po tym filmie chcieli spokojnie rozmawiać, a nie rzucać się na siebie".

 • Borys Szyc kończy 34 lata

  Jeden z najbardziej znanych polskich aktorów, Borys Szyc, czyli Jerzy Knappe z "Przepisu na życie", 4 września obchodzi 34. urodziny. Artysta ma na swoim koncie już kilkadziesiąt ról.

 • Robert Więckiewicz nagrodzony na festiwalu w Tokio

  Robert Więckiewicz otrzymał nagrodę za najlepszą rolę męską na 27. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Tokio. Wyróżniono go za postać Jurusia w filmie Wojciecha Smarzowskigo "Pod Mocnym Aniołem" na podstawie powieści Jerzego Pilcha.

 • Klan

  Jerzy i Elżbieta wspominają wczorajszą kolację z sąsiadem. Jerzy wcale nie jest przekonany, że Robert ma problem z alkoholem. Elżbieta uważa inaczej. Borys...

 • "Kolacja kanibali": Debiut teatralny Borysa Lankosza

  W oczekiwaniu na styczniową premierę ekranizacji powieści Zygmunta Miłoszewskiego "Ziarno prawdy", Borys Lankosz ("Rewers") pracuje nad swoim teatralnym debiutem - spektaklem "Kolacja kanibali". Premiera przedstawienia odbędzie się w Teatrze Polonia w czwartek, 6 listopada.

 • "W rytmie serca": Grześ w końcu odzyska mowę!

  Adam (Mateusz Damięcki) wybierze się z Grzesiem (Borys Wiciński) na basen, co bardzo nie spodoba się Robertowi (Piotr Polk). Gdy zdenerwowany Nowakowski zacznie wyciągać syna swej narzeczonej z wody, chłopiec niespodziewanie odzyska mowę...

 • "Ziarno prawdy": Miłoszewski chwali Więckiewicza

  Kryminał filmowy z prawdziwego zdarzenia - tak ekranizację powieści "Ziarno prawdy", której podjął się reżyser Borys Lankosz, określił Zygmunt Miłoszewski. Pisarz chwali m.in. odtwórcę głównej roli, Roberta Więckiewicza; Szacki w jego wykonaniu "jest świetny" - ocenił.

Zdjęcia na temat: robert borys
Dyskusje na temat: robert borys
 • Re: "W rytmie serca": Powstanie trzeci sezon

  , Dariusz Toczek, Antoni Pawlicki, Jakub Głukowski, Daria Widawska, Mariusz Bonaszewski, Kamil Kula, Grzegorz Gadziomski, Grażyna Błęcka-Kolska, Przemysław Kapsa, Borys Wiciński, Magdalena Kumorek(...) najprawdopodobniej: Robert Gonera, Helena Englert, Joanna Sydor, Leszek Zduń, Adam Zdrójkowski, Wiktoria Gąsiewska, Eryk Lubos, Mirosław Siedler, Karol Śliwiński, Jakub Mróz, Kamil Mróz, Emilia Krakowska

 • Re: "Lekarze": Borys Szyc marzy o międzynarodowej karierze

  Brat Pił, Robert Delira, Borys Szyc. Pytania?

 • Re: Borys Szyc, czyli Jerzy Knape z...

  ceni się jak Robert De Niro -miernota aktorska

 • Re: ​Robert Janowski nad rozlewiskiem. Mamy zdjęcia!

  Przeciez ten facet jest czesto zlosliwy w stosunku do uczestnikow programu, na dodtaek puszczaja mu nerwy. Moze to wynika ze zmeczenia psychicznego zwiazanego z nagrywaniem tylu odcinkow.

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Piotr Adamczyk, Borys Szyc, Robert Więckiewicz to fantastyczni aktorz. Lubimy ich, podziwiamy na ekranie, chętnie oglądamy grane przez nich postacie, ale one nigdy nie wychodza do nas z ekranu. Dlatego prosimy o Filipa.

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  ja nie wątpię, że Borys, że Piotr, że Robert znane aktory są... ale nie masz amanta nad Filipa i uwodziciela nad Bobka :) niechże się chłopak sprawdzi na dużym ekranie - młody, zdolny, atrakcyjny wszak...i ślicznie syczy ;)

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Filip Bobek jest stworzony do roli Karola. Jest o wiele bardziej atrakcyjny niż Piotr Adamczyk, Borys Szyc czy Robert Więckiewicz. Filip posiada wszystkie walory, które powinien mieć Karol. Jest niesamowicie czarujący i powoduje, że kobiety tracą głowę, uwodzi głosem i przemiłym uśmiechem, zniewala spojrzeniem i nie sposób się jemu oprzeć. Nie wyobrażam sobie kogoś innego w tej roli. Och Filip !

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  jeszcze ja Piotr Adamczyk, Borys Szyc, Robert Więckiewicz to fantastyczni aktorz. Lubimy ich, podziwiamy na ekranie, chętnie oglądamy grane przez nich postacie, ale one nigdy nie wychodza do nas z ekranu. Dlatego prosimy o Filipa. Zgadam się w 100 %.Film się kończy,a życie toczy się dalej.Nie sądzę,ze ktoś ma na pulpicie monitora ,jednego z trzech wymiennych panów i wzdycha do niego.Szczerze

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  jeszcze ja Piotr Adamczyk, Borys Szyc, Robert Więckiewicz to fantastyczni aktorz. Lubimy ich, podziwiamy na ekranie, chętnie oglądamy grane przez nich postacie, ale one nigdy nie wychodza do nas z ekranu. Dlatego prosimy o Filipa. Zgadam się w 100 %.Film się kończy,a życie toczy się dalej.Nie sądzę,ze ktoś ma na pulpicie monitora ,jednego z trzech wymiennych panów i wzdycha do niego.Szczerze

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  i narkotyk w jednym. Kochany i pożądany przez kobiety w róznym wieku. Cóż więcej dodać? Wybór jest prosty. Owszem Piotr Adamczyk ,Borys Szyc czy Robert Więckiewicz są dobrymi aktorami ale nie widzę ich