• Informacje na temat:

  robert carlyle

Artykuły na temat: robert carlyle
 • "Dawno, dawno temu": Sezon siódmy będzie ostatnim

  Choć realizacja siódmego sezonu długo stała pod znakiem zapytania w maju zeszłego roku stacja ABC zdecydowała się wyprodukować jeszcze jeden sezon. Nastąpiło to mimo świetnego zakończenia większości wątków w finale szóstej serii. Dlatego też w nowym sezonie z oryginalnej obsady pojawili się  jedynie Lana Parrilla (Regina), Collin O'Donoghue (Hook) oraz Robert Carlyle (Rumple), a akcja rozpoczęła...

 • Robert Carlyle w teledysku Oasis

  Członkowie brytyjskiej formacji Oasis zaprosili znanego aktora Roberta Carlyle'a do udziału w swoim najnowszym teledysku. Aktor, znany z filmów "Trainspotting", "Goło i wesoło" i "Świat to za mało", pojawił się na planie wideoklipu do piosenki "Little By Little", która promować ma wydany niedawno album "Heathen Chemistry".

 • "Dawno, dawno temu": Premiera 6. serii już 15 stycznia

  Horner). W międzyczasie Regina (Lana Parilla) i Emma (Jennifer Morrison) będą zmagać się ze skutkami wydarzeń z finałowego odcinka 5. sezonu "Dawno, dawno temu". Z kolei Rumple (Robert Carlyle...

 • Helena Bonham Carter w miłosnym trójkącie

  Helena Bonham Carter ( "Podziemny krąg" ), Robert Carlyle ( "Świat to za mało" ) i Jim Broadbent ( "Iris" ) stworzą miłosny trójkąt w filmie "Poor Things". Obraz będzie ekranizacją powieści Alasdaira Gray'a pod tym samym tytułem.

 • Kolejne mroczne wcielenie Kneppera

  Robert Knepper, znany z "Herosów" i ze "Skazanego na śmierć", pojawi się gościnnie w drugim sezonie serialu "Gwiezdne Wrota: Wszechświat".

 • Hitler do poprawki

  Amerykańska stacja CBS, która przygotowuje wywołującą wiele kontrowersji telewizyjną mini-serię opowiadającą o losach Adolfa Hitlera, wodza III Rzeszy, w związku z licznymi protestami, postanowiła poprawić scenariusz opowieści. Realizację obrazu oprotestowały środowiska żydowskie, zarzucające producentom, iż zamierzają w filmie ukazać jedynie wczesne lata życia Hitlera i zupełnie pominąć wątek Holocaustu.

 • "Wrota" znów otwarte

  Spektakularny serial science fiction z Robertem Carlylem w roli doktora Nicholasa Rusha, trafi 7 marca na antenę Universal Channel.

 • Czy powstanie sequel "Trainspotting"?

  Robert Carlyle ("Hitler: Narodziny zła", "Traispotting") jest tak zdesperowany, by zagrać w sequelu "Trainspotting", że gotów jest pogodzić zwaśnionych twórców tamtego filmu: reżysera Danny'ego Boyle'a ( "28 dni później" ) i aktora Ewana McGregora ( "Młody Adam" , "Duża ryba" )

 • "Dawno, dawno temu": Jennifer Morrison żegna się z serialem

  ...(Hook) oraz Robert Carlyle (Rumple). Prawdopodobnie czeka nas także spory przeskok czasowy. Jednak biorąc pod uwagę wydarzenia, jakie rozegrały się w poprzednich kilku odcinkach (szczególnie w tym...

 • "Gwiezdne wojny - Epizod III": Christensen w hełmie lorda Vadera

  Z najnowszych doniesień z "obozu" gwiezdnej sagi George'a Lucasa wynika, że w "Epizodzie III" pojawią się nowe postaci, w które wcielą się Samantha Morton, Christopher Eccleston i Robert Carlyle. Potwierdzono także, iż kanadyjski aktor Hayden Christensen osobiście założy hełm i kostium Dartha Vadera. 12 lipca 2002 roku przedstawiciele firmy Lucasfilm obejrzeli przygotowania do realizacji

Zdjęcia na temat: robert carlyle