• Informacje na temat:

  robert conrad zdjęcia

Artykuły na temat: robert conrad zdjęcia
 • Serialowy przewodnik

  .... "Na Wspólnej" odc. 1705 Maja odwiedza Igora w redakcji. Nie chce, by dłużej ukrywali swój romans. Roman jest przeciwny publikacji w kalendarzu zdjęcia, na którym jest Honorata. odc. 1706 Honorata rozstaje się z Hofferem, po tym, jak zobaczyła jego zdjęcia z półnagą Marylką. Wojtek pyta Żanetę, czy nadal kocha Grześka. Renata boi się, że Dominik zostanie wyrzucony ze szkoły. odc. 1707

 • Wręczono Złote Satelity

  Obraz "Far from Heaven" Todda Haynesa otrzymał wyróżnienia w najważniejszych kategoriach podczas uroczystej ceremonii wręczenia Złotych Satelitów, nagród przyznawanych przez zagranicznych dziennikarzy zrzeszonych w International Press Academy. Wyróżnienia przyznano po raz siódmy. W tym roku triumfowały produkcje niezależne.

 • Oscarowa noc w INTERIA.PL!

  W sali Hollywood & Highland Kodak Theatre w Los Angeles rozpoczęła się jubileuszowa, 75. ceremonia rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Faworytem rywalizacji najważniejsze nagrody światowego kina, jest musical "Chicago" Roba Marshalla . Film nominowany jest w aż trzynastu kategoriach! Zapraszamy na relację z uroczystości wręczenia Oscarów na stronach INTERIA.PL!

 • Nominacje do Złotych Satelitów

  Aż osiem nominacji do nagrody Złotych Satelitów (Golden Satellite Awards) otrzymał film "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" . Zagraniczni dziennikarze zrzeszeni w International Press Academy - odłamie Hollywood Foreign Press Association, stowarzyszenia przyznającego prestiżowe Złote Globy - nominowali obraz Petera Jacksona między innymi w kategorii "Najlepszy film dramatyczny". Nagrody Złotych Satelitów będą przyznane po raz siódmy.