• Informacje na temat:

  robert downey jr sherlock

Artykuły na temat: robert downey jr sherlock
 • 46-letni aktor zostanie ojcem

  Robert Downey Jr. po raz kolejny zostanie tatą. Żona gwiazdora, Susan Downey, w lutym urodzi ich pierwsze wspólne dziecko.

 • Robert Downey Jr. ("Sherlock Holmes", "Avengers", "Iron Man") jest tegorocznym laureatem nagrody MTV Generation. Hollywoodzki gwiazdor odbierze wyróżnienie 12 kwietnia.

 • Czyżby wydoroślał?

  Ten wieczny rozrabiaka przez lata nie potrafił utrzymać pracy i zerwać z nałogami. Dziś 46-letni Robert Downey Jr. jest zupełnie innym człowiekiem.

 • Weekend w kinie: Jak w Londynie

  Akcja dwóch z pięciu premier tego tygodnia rozgrywa się w Londynie. Harry Brown (Michael Caine) i Sherlock Holmes (Robert Downey Jr) to tytułowi bohaterowie filmów: debiutanta Daniela Barbera i doświadczonego Guya Ritchiego.

 • Gwiazdy po latach: "Ally McBeal"

  .... Ostatnio mogliśmy oglądać ją w serialu "Bracia i siostry". Prywatne, od czerwca 2010 roku, jest żoną aktora Harrisona Forda, z którym wychowuje adoptowanego synka Liama. Robert Downey Jr., czyli Larry Paul Wszechstronność Roberta Downeya Juniora można było podziwiać w wielu niezapomnianych, różnorodnych rolach. Otrzymał on nominację do Oscara oraz zdobył nagrodę British Academy w kategorii "najlepszy...

 • Robert Downey Jr. został ojcem

  Robert Downey Jr. i jego żona Susan Levin zostali rodzicami ślicznego, zdrowego chłopca. To pierwsze wspólne dziecko pary.

 • Downey Jr. zagra Sherlocka

  Czy w zimnej, londyńskiej mżawce zardzewieją zawiasy Iron Mana? Przekonamy się już niedługo, gdyż Robert Downey Jr. , niedawny odtwórca roli superherosa zgodził się zagrać w filmie "Sherlock Holmes" Guy'a Ritchiego.

 • Brał narkotyki w wieku 8 lat

  Dziesięć lat temu Robert Downey Jr. był na samym dnie. Narkotyki zniszczyły jego karierę i małżeństwo. Ale nie poddał się. Dziś znów jest w czołówce hollywoodzkich supergwiazd.

 • "Sherlock Holmes 2" wstrzymany

  Jesienne przeziębienia nie omijają także gwiazd kina. Zdjęcia do sequelu filmu "Sherlock Holmes" musiały zostać wstrzymane przez wzgląd na chorobę odtwórcy głównej roli - Roberta Downeya Jr.

 • Downey Jr wśród superbohaterów

  11 maja rząd dusz w polskich kinach obejmą superbohaterowie ze świata Marvel Comics: Iron Man, Hulk, Thor, Kapitan Ameryka, Hawkeye i Black Widow. Wszyscy oni spotkają się w "Avengers 3D" (reż. Joss Whedon). W rolę Iron Mana wciela się oczywiście Robert Downey Jr. ("Chaplin", "Sherlock Holmes").

Wideo na temat: robert downey jr sherlock
 • Sherlock Holmes: Gra cieni

  Akcja rozgrywa się rok po wydarzeniach z pierwszego filmu, w 1891 roku. Genialny detektyw Sherlock Holmes (Robert Downey Jr.) i jego oddany przyjaciel Dr John Watson (Jude Law) ponownie łączą swoje siły, by pokonać największego złoczyńcę świata - Profesora Moriarty (Jared Harris).

 • Sherlock Holmes

  Sherlock Holmes i jego wierny przyjaciel dr. Watson zostają poddani kolejnej próbie. Tym razem sławny detektyw, wykorzystując swoje nieprzeciętne umiejętności oraz legendarny intelekt, stanie do walki, podczas której zdemaskuje śmiertelny spisek mogący zniszczyć kraj. Jak ukarze jego twórców? Robert Downey Jr. odtwarza w filmie postać legendarnego detektywa w niespotykany dotąd sposób. Jude Law wciela się w zaufanego przyjaciela Holmesa, Watsona, lekarza i weterana wojennego, bardzo oddanego...

 • Robert Mitchum nie żyje

  Franky Pastor jest bezrobotnym aktorem. Cierpi na bezsenność, nic mu się nie udaje, nie potrafi już nawet marzyć. Arsene, jego menadżer, jest byłym wokalistą rockowym i kleptomanem. Też nic mu się w życiu nie udało. Dla zaspokojenia swoich niezrealizowanych ambicji postanawia zaryzykować wszystko: kradnie samochód i zabiera swojego "protegowanego" na rzekomo umówione spotkanie ze słynnym reżyserem. Franky ślepo podąża za swoim menadżerem, łykając na przemian witaminy i tabletki nasenne....

Dyskusje na temat: robert downey jr sherlock