• Informacje na temat:

  robert duch

Artykuły na temat: robert duch
 • Robert Lewandowski i Anna Lewandowska: Tak wyglądają ich święta

  Robert Lewandowski pokazał na Instagramie, jak wygląda Wielkanoc w jego domu.

 • Robert Rozmus: Bliżej mi do Erosa

  - Nie ma innego programu, w którym co tydzień 10 tys. złotych trafia do kogoś, kto tych pieniędzy bardzo potrzebuje. Dlatego nieważne, kto z nas wyśpiewał pierwsze miejsce, bo wszyscy jesteśmy zwycięzcami! - mówi Robert Rozmus.

 • Anna i Robert Lewandowscy: tygodnik ogłasza radosną nowinę!

  Miłość, która ich łączy, dodaje im skrzydeł. Anna (29 l.) i Robert (29 l.) Lewandowscy chcieliby także, by ich mamy znalazły partnerów na życie. Jedna z nich już spotkała kogoś wyjątkowego. W końcu słynna para doczekała się na radosną nowinę!

 • "Bez litości" : Stary człowiek i giwera

  Robert McCall (Denzel Washington) jest szefem działu w markecie budowlanym. Teri (Chloë Grace Moretz) to młoda prostytutka, której nie układa się z rosyjskim alfonsem. Kiedy Slavi podnosi na nią rękę o jeden raz za dużo, Robert wkracza do akcji. Kim jest zabójca, który w akcie spontanicznej filantropii i dla dobra niedawno poznanej kobiety zadziera z międzynarodową organizacją przestępczą?

 • "M jak miłość": Kisielowa przyłapie Roberta na kłamstwie i poprzysięgnie mu zemstę!

  Robert (Krzysztof Tyniec) zjawi się u Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska) z pięknym storczykiem, który – jak się okaże – kupił komuś innemu. Gdy Zofia zorientuje się, że Żak smali cholewki nie tylko do niej, ale też do innej kobiety, poprzysięgnie mu zemstę...

 • Najgorszy polski film? "Obce ciało" z 6 Wężami!

  6 statuetek Węża zdobył film Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało" deklasując konkurencję podczas gali honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Najgorszym aktorem sezonu okazał się Borys Szyc ("Dżej dżej"), Wąż dla najgorszej aktorki trafił do Barbary Kurdej-Szatan ("Dzien dobry, kocham cię").

 • Anna Lewandowska i Robert Lewandowski: szczęście w cieniu tragedii

  Kiedy 6 grudnia Robert Lewandowski (28 l.) ogłaszał na stadionie w Monachium, że zostanie ojcem, jego żona Anna Lewandowska (28 l.) przeżywała ogromny smutek.

 • Nie żyje aktorka Mary Ellen Trainor

  Mary Ellen Trainor, aktorka znana z takich filmów jak "Zabójcza broń" i "Goonies" nie żyje. Miała 62 lata.

 • Robert Leszczyński: Córka cały czas nie pogodziła się z jego śmiercią

  ...te 12 lat. Boże, kimkolwiek jesteś, tak bardzo cię nienawidzę za cały ból, jaki mi sprawiłeś" - napisała na Instagramie rozgoryczona córka Roberta Leszczyńskiego (†48 l.) na kilka dni przed kolejną(...) i Robertem, kompletnie ich zaskoczyło. Oboje dali się ponieść miłości, ale wspólna codzienność okazała się trudniejsza niż przypuszczali . Leszczyński z założenia był niechętny małżeństwu. - To bardzo...

 • Złe piosenki

  Włączasz radio i już po chwili masz ochotę zwymiotować? Tak, pop bywa czasami bardzo, bardzo niedobry. Sprawdźmy, co właściwie jest z nim nie tak.

Zdjęcia na temat: robert duch
Dyskusje na temat: robert duch
 • Re: ​Aktorka rzuciła karierę i zastała... zakonnicą

  Najwyraźniej Duch Św. polecił jej wybrać takie życie. Życie, zgodne z tym, co nauczał Jezus, jest wspaniałe. Pomyślcie, jak wyglądało by życie na ziemi, gdyby absolutnie wszyscy ludzie przestrzegali przykazań Bożych.

 • Re: "M jak miłość": To już pewne - Ewa nie umrze na raka!

  Podobno w Grabinie pojawia się duch Hanki,zjawa jest widywana w sklepie Marka na tle zabójczych kartonów.

 • Re: "M jak miłość": Juniorzy znowu rozrabiają!

  . Po nieudanych poszukiwaniach Grzegorza Marek wróci do Grabiny gdzie zwoła rodzinny zjazd. Pojawią się wszyscy Marysia z Arturem, Gosia a nawet duch zmarłej Hanki, Norberta i Krzysztofa. Przyjedzie także Barbara ze swoim adoratorem którym okaże się być dr Kotowicz! Marysia widząc to ucieknie do sadu gdzie będzie czaił się Jacek(Robert Gonera). Okaże się być członkiem mafii która dostała zlecenie

 • Re: „M jak miłość”: Miłość od pierwszego wejrzenia

  . Po nieudanych poszukiwaniach Grzegorza Marek wróci do Grabiny gdzie zwoła rodzinny zjazd. Pojawią się wszyscy Marysia z Arturem, Gosia a nawet duch zmarłej Hanki, Norberta i Krzysztofa. Przyjedzie także Barbara ze swoim adoratorem którym okaże się być dr Kotowicz! Marysia widząc to ucieknie do sadu gdzie będzie czaił się Jacek(Robert Gonera). Okaże się być członkiem mafii która dostała zlecenie