• Informacje na temat:

  robert englund aktor

Artykuły na temat: robert englund aktor
 • „Eli Roth: Historia horroru”, czyli horror od podszewki

  ..."Eli Roth: Historia horroru" przedstawia mistrzów horroru, czyli autorów oraz aktorów, których twórczość i dorobek wpisują się w definicję gatunku.

 • F.K.Ü. i Freddy Krueger

  Amerykański aktor Robert Englund, czyli filmowy Freddy Krueger, to tylko jeden z wielu gości, którzy pojawią się na nowej płycie szwedzkich horror / thrashmetalowców z formacji F.K.Ü.

 • Prequel "Koszmaru z ulicy Wiązów"?

  Aktor Robert Englund, lepiej znany jako Freddy Krueger, udzielił niedawno obszernego wywiadu. Okazją do rozmowy była zbliżająca się premiera filmu "Freddy vs. Jason", w którym Krueger spotkał się z bohaterem cyklu "Piątek trzynastego" , Jasonem Vorheesem. Englund potwierdził, że trwają rozmowy na temar realizacji kolejnej części "Koszmaru z ulicy Wiązów", być może opowiadających o wcześniejszych

 • Inteligentny Freddy Krueger

  Jak już informowaliśmy , wytwórnia New Line postanowiła wreszcie rozpocząć intensywne prace nad długo przygotowywanym i niecierpliwie oczekiwanym projektem "Freddy vs Jason". Jak ujawnił w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów Robert Englund, krwawą batalię wygra Freddy.

 • Zielone światło dla Freddy'ego i Jasona

  Wytwórnia New Line postanowiła wreszcie rozpocząć intensywne prace nad długo przygotowywanym i niecierpliwie oczekiwanym projektem "Freddy vs Jason", w którym spotkają się dwaj przerażający bohaterowie - Freddy Krueger ("Koszmar z ulicy Wiązów") i Jason Vorhees ("Piątek trzynastego"). Reżyserem krwawej opowieści będzie Ronny Yu. Na razie wiadomo, iż w filmie wystąpią Robert Englund i Brad Renfro.

 • Nowa ofiara Freddy'ego i Jasona

  Według najnowszych doniesień z planu realizacji horroru "Freddy vs Jason", Brada Renfro ( "Tart" ) zastąpi Jason Ritter, aktor znany z roli w dreszczowcu "Swimfan", który znalazł się w tym tygodniu na szczycie amerykańskiego box office'u. Nie wiadomo, dlaczego Brad Renfro opuścił ekipę obrazu.

 • Freddy Krueger: A jednak prequel?

  Horror "Freddy vs. Jason", w którym starli się bohaterowie serii "Koszmar z ulicy Wiązów" i "Piątek 13-go", święci triumfy na amerykańskich ekranach. Tym samym kwestia, czy w ogóle obejrzymy kolejne filmy o przygodach Freddy'ego Kruegera, została rozwiązana. Obecnie chodzi tylko o decyzję, czy powstanie obraz o kolejnych, czy wcześniejszych przygodach słynnego upiora z nożami w miejsce palców.

 • Freddy vs Jason!

  Wielbiciele horrorów mają się z czego cieszyć - powstaje bowiem film, w którym zmierzą się dwaj kultowi bohaterowie tego gatunku - Freddy Krueger i Jason Vorhees. Horror "Freddy vs Jason" wyreżyseruje Stephen Norrington ("Blade - wieczny łowca"). Film pojawi się na ekranach kin w 2002 roku.

 • Zwiastuny hitów w San Diego

  Nie lada atrakcji doświadczyli uczestnicy komiksowego konwentu Comic-Con w kalifornijskim mieście San Diego. Na imprezie pojawili się twórcy najbardziej oczekiwanych kinowych hitów drugiej połowy bieżącego roku, fani dowiedzieli się także sporo o niektórych premierach 2004 roku. Najwięcej atrakcji filmowych zorganizowano w sobotę, 19 lipca.

Wideo na temat: robert englund aktor
 • Robert Mitchum nie żyje

  Franky Pastor jest bezrobotnym aktorem. Cierpi na bezsenność, nic mu się nie udaje, nie potrafi już nawet marzyć. Arsene, jego menadżer, jest byłym wokalistą rockowym i kleptomanem. Też nic mu się w życiu nie udało. Dla zaspokojenia swoich niezrealizowanych ambicji postanawia zaryzykować wszystko: kradnie samochód i zabiera swojego "protegowanego" na rzekomo umówione spotkanie ze słynnym reżyserem. Franky ślepo podąża za swoim menadżerem, łykając na przemian witaminy i tabletki nasenne....

 • Maczeta

  Robert Rodriguez, reżyser kultowych Sin City i Desperado, najlepszy przyjaciel Quentina Tarantino, przedstawia najnowszy film, w którym sprawdza się stare klingońskie przysłowie: "Zemsta najlepiej smakuje na zimno". Świetnie posługujący się maczetą tytułowy mściciel, w którego wcielił się Danny Trejo, to były agent federalny Meksyku, ukrywający się w Stanach Zjednoczonych. Wykorzystuje go do własnych celów pewien skorumpowany senator (w tej roli Robert de Niro). Popełnia duży błąd -­-...

 • Maczeta zabija

  Maczeta, tytułowy bohater przeboju Roberta Rodrigueza, reżysera "Sin City" i "Desperado", powraca w najostrzejszym filmie sezonu. Meksykański supertwardziel Maczeta Cortez (Danny Trejo) zostaje zwerbowany przez prezydenta USA i wysłany do Meksyku z misją likwidacji Szalonego Mendeza (Demián Bichir) - bezwzględnego szefa kartelu narkotykowago, który szykuje atak rakietowy na Waszyngton. Żeby powstrzymać zbrodniczy plan Mendeza, Maczeta będzie zmuszony skorzystać z pomocy Luthera Voza (Mel...