• Informacje na temat:

  robert forster

Artykuły na temat: robert forster
 • "Miasteczko Twin Peaks": Robert Forster jako szeryf Truman?

  Dla fanów kultowej produkcji Davida Lyncha mamy jednak dobrą wiadomość! W nowych odcinkach "Miasteczka Twin Peaks" zobaczymy Roberta Forstera ("Herosi", "Karen Sisco", "Alcatraz"). Na razie jednak(...). Amerykanin od dawna nie występuje w produkcjach telewizyjnych. Co ciekawe, Forster był pierwszym kandydatem do roli szeryfa Trumana, kiedy kręcono oryginalną serię. Z kolei kilkanaście lat później David...

 • Naomi Watts na czele Bezfrakcyjnych

  Gwiazdy kina coraz chętniej występują w ekranizacjach popularnych powieści młodzieżowych. Po "Igrzyskach śmierci" przyszedł czas na serię "Niezgodna", w której najnowszej odsłonie - zatytułowanej "Zbuntowana" - w jednej z głównych ról oglądamy Naomi Watts.

 • "Miasteczko Twin Peaks": Znamy datę premiery

  ..., wystąpią: Sherilyn Fenn, Madchen Amick, Sheryl Lee, David Duchovny, Laura Dern, Michael Cera, Richard Chamberlain, Amanda Seyfried, Balthazar Getty, Robert Knepper, Robert Forster oraz Peter Sarsgaard.

 • "Magnitude 9": Nowa produkcja Alvernia Studios

  Stanisław Tyczyński i Brett Ratner podjęli współpracę przy produkcji filmu "Magnitude 9" w reżyserii i według scenariusza Agnieszki Vosloo.

 • "Miasteczko Twin Peaks": Znamy datę premiery w Polsce

  ..., wystąpią: Sherilyn Fenn, Madchen Amick, Sheryl Lee, David Duchovny, Laura Dern, Michael Cera, Richard Chamberlain, Amanda Seyfried, Balthazar Getty, Robert Knepper, Robert Forster oraz Peter Sarsgaard.

 • Sylwester? Tylko w Nowym Jorku!

  Jeżeli ktoś nie jest przekonany do tego pomysłu, wystarczy, że rzuci okiem na obsadę romantycznej komedii "Sylwester w Nowym Jorku". Halle Berry, Sarah Jessica Parker, Robert De Niro, Jessica Biel... Gdzie indziej spotkamy w jednym miejscu tyle gwiazd (w dodatku już na początku grudnia!)? To jednak niejedyna kinowa premiera tygodnia.

 • "Twin Peaks": "Gdybym nie lubił kawy, nie dostałbym tej roli"

  ..., Laura Dern, MichaelCera, Richard Chamberlain, Amanda Seyfried, Balthazar Getty, Robert Knepper, Robert Forster oraz Peter Sarsgaard. Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page...

 • Musiał zastąpić prezydenta

  Morgan Freeman opowiada o pracy przy filmie "Olimp w ogniu", w którym wcielił się w polityka, który musi zastąpić na pewien czas prezydenta Stanów Zjednoczonych.

 • Oni odeszli w 2019 roku

  ...dzieci kwiatów. Wcielił się też w Mefistofelesa w "Ghost Riderze". Robert Forster (13.07.1941 - 11.10.2019) W trakcie aktorskiej kariery wystąpił w ponad 100 filmach. Był nominowany do Oscara za rolę w filmie "Jackie Brown" Quentina Tarantino. W 1969 roku Forster zagrał główną rolę w kultowym filmie Haskella Wexlera "Chłodnym okiem". Aktor dwukrotnie pracował także z Davidem Lynchem...

 • Kolejny Bond w kinach w 2015 roku

  Brytyjczyk Sam Mendes, twórca dobrze przyjętego przez widzów i krytyków "Skyfall", potwierdził, że wyreżyseruje nowy film z serii o Jamesie Bondzie. 24. opowieść o agencie 007, z Danielem Craigiem w roli głównej, wejdzie do kin pod koniec 2015 r. - poinformowała telewizja Sky.

Wideo na temat: robert forster
 • "Miasteczko Twin Peaks": Pierwsza zapowiedź!

  Stacja Showtime udostępniła pierwszą zapowiedź kontynuacji kultowej serii! W 2017 roku na ekrany powróci "Miasteczko Twin Peaks". W najnowszej odsłonie "Miasteczka Twin Peaks", oprócz Kyle'a MacLachlana, zobaczymy Amandę Seyfried ("Mamma Mia", "Wredne dziewczyny"), Balthazara Getty'ego ("Bracia i siostry", "Agentka o stu twarzach"), Roberta Kneppera ("Skazany na śmierć"), Roberta Forstera