• Informacje na temat:

  robert forster aktor

Artykuły na temat: robert forster aktor
 • "Miasteczko Twin Peaks": Robert Forster jako szeryf Truman?

  Dla fanów kultowej produkcji Davida Lyncha mamy jednak dobrą wiadomość! W nowych odcinkach "Miasteczka Twin Peaks" zobaczymy Roberta Forstera ("Herosi", "Karen Sisco", "Alcatraz"). Na razie jednak nie wiadomo czy aktor zastąpi Ontkeana w roli Harry'ego S. Trumana, czy też wcieli się w rolę nowego stróża prawa. Powodem rezygnacji Ontkeana jest podobno niechęć powrotu do przemysłu filmowego...

 • "Miasteczko Twin Peaks": Wraca agent Rosenfield

  Amandę Seyfried ("Mamma Mia", "Wredne dziewczyny"), Balthazara Getty'ego ("Bracia i siostry", "Agentka o stu twarzach"), Roberta Kneppera ("Skazany na śmierć"), Roberta Forstera ("Herosi") oraz Petera(...)Miguel Ferrer wraca do "Miasteczka Twin Peaks". Aktor ponownie wcieli się w rolę agenta FBI Alberta Rosenfielda. Na ekranie zobaczymy go za niecałe... dwa lata. Jak informowaliśmy wczoraj, ze względu...

 • Gwiazda "The Blair Witch Project" w Polsce

  Bogaty prawnik z Los Angeles zakochujący się w Polce - to postać, w którą w polskiej komedii romantycznej "Mała wielka miłość" wcielił się amerykański aktor Joshua Leonard. Film trafi na ekrany kin 29 lutego.

 • "Magnitude 9": Nowa produkcja Alvernia Studios

  Stanisław Tyczyński i Brett Ratner podjęli współpracę przy produkcji filmu "Magnitude 9" w reżyserii i według scenariusza Agnieszki Vosloo.

 • Musiał zastąpić prezydenta

  Morgan Freeman opowiada o pracy przy filmie "Olimp w ogniu", w którym wcielił się w polityka, który musi zastąpić na pewien czas prezydenta Stanów Zjednoczonych.

 • Kolejny Bond w kinach w 2015 roku

  Brytyjczyk Sam Mendes, twórca dobrze przyjętego przez widzów i krytyków "Skyfall", potwierdził, że wyreżyseruje nowy film z serii o Jamesie Bondzie. 24. opowieść o agencie 007, z Danielem Craigiem w roli głównej, wejdzie do kin pod koniec 2015 r. - poinformowała telewizja Sky.

 • WWF: Nowe filmy gwiazd kina

  "Hotel Noir" z Rufusem Sewellem, Dannym DeVito i Rosario Dawson w obsadzie, "Otwarte serce" z Juliette Binoche, "Sesje" z Helen Hunt i "Kwiaty wojny" z Christianem Balem - m.in. te nowe filmy obejrzeć można na trwającym 28. Warszawskim Festiwalu Filmowym.