• Informacje na temat:

  robert gliński kamienie na szaniec

Artykuły na temat: robert gliński kamienie na szaniec
 • "Aż po sufit!": Ich miłość, to super wątek

  Kamil Szeptycki na wielkim ekranie debiutował rolą Alka w „Kamieniach na szaniec”. Teraz gra Tomka w „Aż po sufit!” i kończy studia aktorskie.

 • "Ida" nagrodzona w Rzymie

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego dostała nagrodę publiczności na zakończonym w niedzielę, 9 listopada, festiwalu polskich filmów CiakPolska 2014 w Rzymie. Na specjalnym pokazie zaprezentowano film "Miasto 44" Jana Komasy.

 • Na planie "Ojca Mateusza"

  Danuta Stenka i Artur Żmijewski ostatnio spotkali się przy produkcji filmowej "Kamienie na szaniec" w reż. Roberta Glińskiego, gdzie zagrali rodziców "Rudego", ale widzowie z pewnością pamiętają ich płomienny romans sprzed lat w komedii romantycznej "Nigdy w życiu!" w reż. Ryszarda Zatorskiego. Ich zawodowa droga od lat znajduje wspólny mianownik - plan filmowy. Zagrali m.in. w serialach...

 • Festiwal polskich filmów w Rzymie

  W Rzymie rozpoczął się w środę, 5 listopada, festiwal polskich filmów. Podczas drugiej edycji imprezy, zorganizowanej między innymi przez Instytut Polski, można zobaczyć takie filmy jak "Ida" Pawła Pawlikowskiego czy "Miasto 44" Jana Komasy.

 • “M jak miłość": Darek zostawi ciężarną Natalkę i ucieknie do Niemiec!

  ...jak on w jego sytuacji. Zabłysnął pan rolą Tadeusza Zawadzkiego “Zośki" w głośnym filmie “Kamienie na szaniec" w reżyserii Roberta Glińskiego, Co zadecydowało o przyjęciu przez pana propozycji od(...) “Marceli". Odjęli “i" na końcu i tak został Marcel. "Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo" to dewiza bohaterów “Kamieni na szaniec". A pan ma jakieś motto życiowe, które panu przyświeca...

 • Z kart książek na ekrany

  Sfilmowanie przygód bohaterów, których kochają miliony czytelników, jest arcytrudnym zadaniem. Nie zawsze się udaje. Jednak, jak pokazuje historia polskiego kina, mamy się czym pochwalić.

 • ​Gwiazda "Seksu w wielkim mieście" zawita do Krakowa

  ...o nagrodę w wysokości 100 tys. zł walczyć będzie w tym roku dziesięć produkcji: "Ida" Pawła Pawlikowskiego, "Chce się żyć" Macieja Pieprzycy, "Kamienie na szaniec" Roberta Glińskiego, "Papusza" Joanny...

 • Sandra Staniszewska: Debiutantka z "Kamieni na szaniec" gra w teatrze

  Sandra Staniszewska zadebiutowała w kinie rolą Hali Glińskiej, dziewczyny "Zośki", w "Kamieniach na szaniec" Roberta Glińskiego. Udział w filmie zapewnił początkującej aktorce popularność i pomógł w rozwoju kariery. Kilka miesięcy po premierze filmu aktorka pracuje w dwóch warszawskich teatrach, a za nowy cel stawia sobie współpracę z Wojciechem Smarzowskim i Agnieszką Holland.

 • Gliński kręci "Kamienie na szaniec"

  Robert Gliński ("Cześć, Tereska") rozpoczyna zdjęcia do ekranizacji "Kamieni na szaniec".

 • Gliński adaptuje "Kamienie na szaniec"

  Początek zdjęć do filmu kinowego, który na podstawie książki Aleksandra Kamińskiego "Kamienie na szaniec" chce nakręcić Robert Gliński planowany jest na sierpień. Obecnie trwają castingi w celu skompletowania obsady.