• Informacje na temat:

  robert gonera z zoną

Artykuły na temat: robert gonera z zoną
 • Robert Gonera był na dnie. Dziś to zupełnie inny człowiek!

  Robert Gonera w ostatnich latach wiele przeżył. Rozpadło się jego kolejne małżeństwo, wpadł w szpony nałogu i został bezdomnym. Te doświadczenia sprawiły, że przewartościował swoje priorytety. Dziś do szczęścia brakuje mu już tylko jednego...

 • Robert Gonera: Szukając siebie

  Adam Borecki z "Długu", Jerzy Pawlak z "Gliny", "Jacek Milecki z "M jak Miłość", Piotr Skotnicki z "Determinatora"... Co łączy tych panów? Wszyscy mają skomplikowany charakter, każdemu życie wywraca się do góry nogami. W tym momencie zwolennicy prostych przełożeń stwierdzą, że grający ich Robert Gonera (45 l.) jest odtwórcą idealnym. Życie prywatne ma równie pogmatwane jak jego bohaterowie.

 • Robert Gonera: Do dna miałem jeszcze daleko

  O popularnym aktorze jeszcze nie tak dawno pisano w atmosferze skandalu, jaki wywołał na konferencji ramówkowej TVN-u. Gwiazdor zachowywał się dość dziwnie, wprawiając zebranych gości w zakłopotanie. Jak donosiły wówczas media, był pobudzony i miał wykrzykiwać niewybredne uwagi pod adresem innych. W jego życiu wiele się jednak zmieniło. Robert Gonera (50 l.) opowiada tygodnikowi "Na żywo", m.in...

 • Krzysztof Krauze: Prawdziwe historie

  "Gry uliczne", "Dług", "Mój Nikifor", "Plac Zbawiciela" - każdy film Krzysztofa Krauzego nie tylko zdobywał prestiżowe wyróżnienia, lecz także prowokował ważną społeczną debatę. Dziś, w wigilię, dotarła do nas informacja o śmierci reżysera.

 • Robert Gonera dogadał się z byłą żoną

  Kiedy widzowie oglądali ostatnio Roberta Gonerę (47 l.) na planie programu "Dzień Dobry Wakacje", kręconego w Wałbrzychu, jego dwaj synowie bawili się nieopodal. Aktor spędził już z nimi część wakacji, chociaż jakiś czas temu wydawało się to prawie niemożliwe.

 • Niejasna sprawa R. Gonery

  Niestety, obiecane przez producenta serialu "Determinator" wyjaśnienie zachowania Roberta Gonery, tak naprawdę nie wyjaśnia niczego. Przypomnijmy, że aktor podczas kręcenia zdjęć w Lublinie dziwnie się zachowywał w rezultacie czego trafił na oddział psychiatryczny jednego z lokalnych szpitali.

 • Robert Gonera: Koniec złej passy?

  Robert Gonera (47 l.) dostał szansę i wraca do gry!

 • Telewizja: Inwazja glin

  "Szykuje się inwazja nowych telewizyjnych kryminalnych seriali. W TVP startuje od niedzieli policyjny serial z Bogusławem Lindą . A następne już się kręcą, także w Polsacie. Czy to nowa moda? Skąd taki popyt na polskie kryminały?" - zastanawia się w "Gazecie Wyborczej" Monika Kuc.

 • Robert Gonera przeżywa trudne chwile! To wołanie o pomoc?!

  Robert Gonera (50 l.) ostatnio znów ma nie najlepszy moment w swoim życiu. Nie chce jednak, by powtórzyła się dramatyczna sytuacja z przeszłości. Dlatego zgłosił się do specjalisty.

 • Dzięki komu Robert Gonera pokonał czas kryzysu?

  Trudny czas Robert Gonera (49 l.) szczęśliwie ma już za sobą. Znów cieszy się życiem i kontaktem z synami.

Zdjęcia na temat: robert gonera z zoną