• Informacje na temat:

  robert górski

Artykuły na temat: robert górski
 • Robert Górski i jego wielka tajemnica

  Życie Roberta Górskiego (48 l.) to prawdziwy galimatias...

 • Robert Górski: Sześciosekundowa rola

  Lider Kabaretu Moralnego Niepokoju, Robert Górski, zagrał epizodyczną rolę w komedii "Wkręceni 2". "Niektórzy mogą się nawet nie zorientować, że byłem na ekranie. Wystarczy, że w momencie, kiedy się pojawiam, czytali sms-a" - komentuje komik.

 • Wielka radość! Robert Górski został ojcem!

  Robert Górski (47 l.) od kilku lat wciela się w postać Jarosława Kaczyńskiego w hitowym "Uchu prezesa".  Projekt ten okazał się niebywałym sukcesem, co zaskoczyło nawet samych twórców.  Kabareciarz ostatnio ma powody do zadowolenia jeszcze z jednego powodu.  Okazuje się, że słynny "prezes" został ojcem! Poinformowała o tym jego ukochana, Monika Sobień.  Kobieta jest dziennikarką i założycielką...

 • Robert Górski: Nic nie robię, ale dużo jem

  Choć ten czas Robert Górski raczej woli poświęcić żonie, synowi i rodzicom, to nie zapomniał też o widzach. Program, który obejrzymy 25 grudnia i w sylwestra, pozwoli nam spalić trochę kalorii. Śmiechem.

 • Robert Górski: Denerwują mnie przekleństwa

  Przed występami ma tremę, ale to ten typ stresu, za którym tęskni.

 • "Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy" w Dwójce

  "Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy" to nowy, cotygodniowy program rozrywkowo-kabaretowy, który poprowadzą Robert Górski (Kabaret Moralnego Niepokoju) i Marcin Wójcik (Ani Mru Mru). Pierwszy odcinek widzowie obejrzą w piątek, 6 marca , w TVP2.

 • "Lemingrad": Nowy serial Roberta Górskiego w TVP?

  Robert Górski, lider Kabaretu Moralnego Niepokoju i autor przebojowego "Ucha Prezesa", otrzymał z Telewizji Polskiej propozycję realizacji serialu komediowego "Lemingrad", nawiązującego do aktualnej sytuacji politycznej w Polsce.

 • Marcin Wójcik: Lubię odgrywać "trochę głupszego"

  Telewizja tak spopularyzowała jego duet z Robertem Górskim, że bardziej kojarzymy obu panów razem niż osobno. Teraz oglądamy w Dwójce ich kolejny wspólny program, do którego zapraszają ciekawych ludzi. Choć sami są jeszcze ciekawsi.

 • Tajemnica Roberta Górskiego wyszła na jaw po narodzinach dziecka. Aż trudno uwierzyć

  Robert Górski (48 l.) kilka dni temu został ojcem Maliny. Matką dziecka nie jest jednak jego wieloletnia partnerka...

 • Najgorszy polski film? "Obce ciało" z 6 Wężami!

  6 statuetek Węża zdobył film Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało" deklasując konkurencję podczas gali honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Najgorszym aktorem sezonu okazał się Borys Szyc ("Dżej dżej"), Wąż dla najgorszej aktorki trafił do Barbary Kurdej-Szatan ("Dzien dobry, kocham cię").

Zdjęcia na temat: robert górski
Wideo na temat: robert górski
 • Robert Górski o serialu "Ucho Prezesa"

  "Nie spodziewałam się, że ten projekt odniesie aż taki sukces. Chciałem zrobić coś zabawnego, coś śmiesznego, ale że osiągnie to taką skalę, nikt z nas tego nie przewidział" - powiedział Robert Górski o satyrycznym serialu politycznym "Ucho Prezesa" w rozmowie z Marcinem Adamczykiem z Interii. "Chciałem skupić się na pracy artystycznej, a wciąż muszę udzielać wywiadów na temat 'Ucha Prezesa

 • Robert Mitchum nie żyje

  Franky Pastor jest bezrobotnym aktorem. Cierpi na bezsenność, nic mu się nie udaje, nie potrafi już nawet marzyć. Arsene, jego menadżer, jest byłym wokalistą rockowym i kleptomanem. Też nic mu się w życiu nie udało. Dla zaspokojenia swoich niezrealizowanych ambicji postanawia zaryzykować wszystko: kradnie samochód i zabiera swojego "protegowanego" na rzekomo umówione spotkanie ze słynnym reżyserem. Franky ślepo podąża za swoim menadżerem, łykając na przemian witaminy i tabletki nasenne....

 • Górski o "Uchu prezesa": Kaczyński powiedział, że mu się podoba!

  Robert Górski chyba nie spodziewał się, że "Ucho prezesa" odniesie aż taki sukces. W sieci pojawiają się kolejne odcinki serialu, w którym z przymrużeniem oka przedstawianie są losy prezesa(...) bardziej prezesowym niż prezes" - wyznał nam Górski. Jesteście fanami "Ucha prezesa"?

 • Maczeta

  Robert Rodriguez, reżyser kultowych Sin City i Desperado, najlepszy przyjaciel Quentina Tarantino, przedstawia najnowszy film, w którym sprawdza się stare klingońskie przysłowie: "Zemsta najlepiej smakuje na zimno". Świetnie posługujący się maczetą tytułowy mściciel, w którego wcielił się Danny Trejo, to były agent federalny Meksyku, ukrywający się w Stanach Zjednoczonych. Wykorzystuje go do własnych celów pewien skorumpowany senator (w tej roli Robert de Niro). Popełnia duży błąd -­-...

Dyskusje na temat: robert górski