• Informacje na temat:

  robert irwin

Artykuły na temat: robert irwin
 • Serialowa zima, czyli najnowsze zagraniczne premiery

  ...prawdziwe. W obsadzie znaleźli się m.in. Dan Stevens ,Aubrey Plaza, Jean Smart, Rachel Keller, Jemaine Clement ,  Bill Irwin oraz Katie Ashelton. Twórcą serialu jest Noah Hawley, scenarzysta i producent(...) się 13 lutego o 22.00 kilkanaście godzin po debiucie w USA. Druga część nowej serii będzie składać się z ośmiu odcinków. Producentami wykonawczymi "Żywych trupów" są Scott M. Gimple oraz Robert...

 • Najważniejsze filmy 2014! To na nie czekamy

  Nowe dzieła Roberta Rodrigueza, Davida Finchera, Christophera Nolana i Petera Jacksona. Ekranizacje komiksów, widowiskowe superprodukcje, kameralne dramaty, kolejne odsłony popularnych serii. Oto najbardziej oczekiwane filmy drugiej połowy 2014 roku.

 • Kontak ze zmarłą gwiazdą

  Pogrążona w żalu rodzina zmarłego tragicznie łowcy krokodyli, Steve'a Irwina, twierdzi, iż udało się nawiązać kontakt z duchem zmarłej gwiazdy telewizji.

 • "Maczeta zabija": Od żartu do superbohatera

  Meksykanin Maczeta (Danny Trejo), który najpierw pojawił się w wyreżyserowanym przez Roberta Rodrigueza fałszywym zwiastunie do "Grindhouse'u", aby później za sprawą tego samo twórcy powrócić w pełnometrażowym filmie i jego wchodzącym właśnie na ekrany sequelu, to twardziel do potęgi piątej. Nie bez powodu mówi o sobie w trzeciej sobie - jest przecież żywą legendą. Maczeta zdobywa każdą kobietę

 • Oscarowe nominacje

  O godzinie 5:38 czasu miejscowego w Los Angeles ogłoszono nominacje do tegorocznych Oscarów, nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Najwięcej, bo aż 12 nominacji, dostał epicki obraz Ridleya Scotta "Gladiator".

 • Najbardziej oczekiwane filmy 2014

  Nowe dzieła Martina Scorsese, Larsa von Triera, Wojciecha Smarzowskiego i Christophera Nolana. Oscarowi faworyci, widowiskowe superprodukcje, kameralne dramaty. Oto najbardziej oczekiwane filmy 2014 roku.

 • Michael Caine: Spokojny Brytyjczyk

  Obchodzący dziś 80. urodziny Michael Caine jest jednym z najwybitniejszych brytyjskich aktorów w historii. Wystąpił w ponad stu filmach, a w większości z nich stworzył niezapomniane kreacje, które przyniosły mu całą masę nagród, w tym Oscary i Złote Globy.