• Informacje na temat:

  robert janowski żony

Artykuły na temat: robert janowski żony
 • W piątek kolejna rozprawa żony Roberta Janowskiego!

  Przez ostatnie kilka tygodni w życiu Moniki i Roberta Janowskiego wreszcie zapanował długo wyczekiwany spokój. Po miesiącach spotykania się ukradkiem (oficjalnie ze sobą zerwali) i medialnej burzy po(...) prawnikom wynajętym przez Janowskiego nie uda się wytłumaczyć, w jaki sposób ubrania ze sklepu znalazły się w torbie Moniki, kobiecie grozi do 5 lat więzienia oraz 5 tysięcy dolarów grzywny!

 • Internetowa miłość Roberta Janowskiego

  Miłość Roberta Janowskiego i jego żony Moniki narodziła się w internecie. Nim się spotkali, bardzo dużo ze sobą czatowali. Zaczęło się od życzeń noworocznych, które Janowski wysłał do znajomej znajomych za pośrednictwem Facebooka.

 • Syn Janowskiego zerwał kontakty z ojcem!

  Makary Janowski (23 l.) nie akceptuje związku ojca z oskarżoną o kradzież Moniką...

 • Janowski nie zatańczy dla forsy

  Robert Janowski, gospodarz programu "Jaka to melodia" twierdzi, że nie bierze udziału w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami" dla pieniędzy. Robi to dla żony, która chce aby Robert w końcu nauczył się tańczyć.

 • Robert Janowski wróci do pierwszej żony?

  Podobno nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. W przypadku Roberta Janowskiego i jego pierwszej żony, Katarzyny Kalicińskiej, aktualniejsze może być jednak powiedzenie: "Stara miłość nie rdzewieje". Czy plotki o tym, że para schodzi się, są prawdziwe?

 • Telekamery minuta po minucie

  W poniedziałek, 2 lutego, w Teatrze Polskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala Telekamer "Tele Tygodnia" 2009. Poznaliśmy największe osobowości telewizyjne minionego roku. Plebiscyt już od 12 lat organizuje "Tele Tydzień".

 • Żona Roberta Janowskiego nie stawiła się w sądzie!

  Oskarżona o kradzież futer, ukochana Roberta Janowskiego igra sobie z amerykańskim wymiarem sprawiedliwości. Na co liczy?

 • Weekend przed telewizorem

  Kultowe filmy, popularne seriale, uwielbiane programy muzyczne i sportowe emocje, to wszystko na najbliższy weekend proponują widzom polskie stacje.c

 • Janowski milionerem

  Wieloletni gospodarz programu "Jaka to melodia", 49-letni Robert Janowski zarabia podobno... 240 tysięcy złotych miesięcznie!

 • Co wiemy o telewizji?

  Z jakiego programu pochodzi cytat: "Magda, pocałuj Pana!"? W jakim serialu padło słynne zdanie: "Jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję"? Jak powstają scenariusze popularnych seriali? Kiedy po raz pierwszy na ekranach telewizorów pojawiła się prognoza pogody? Odpowiedzi na te pytania już dzisiaj w "Wielkim Teście o Telewizji"!

Dyskusje na temat: robert janowski żony
 • Re: Robert Janowski i Monika Głodek. W...

  Jakiś szaleniec myśli, że on wroci do żony!!!!! Dziewczyny by go znienawidziły, nie mówiąc już, ze ona sie do niczego nie nadaję. Stara, brzydka, krzywe nogi, głos przepity! jakaś masakra!

 • Re: Robert Janowski i Monika Głodek. W...

  To dobrze, że nie jest jak ci wszyscy, ktorzy w kryzysie wieku średniego wymieniają sobie stare żony na młode kozy. Widać, że pan J nie był szczęsliwy w związku, denerwuje mnie jak się źle o nim mówi, bo znam historię małżeństwa i tam nigdy nie było ciepła ze strony pani K. Materialistka i totalne macierzyńskie dno. Pozdrawiam, może uda sie Wam stworzyć DOM

 • Re: Jacek Borkowski nagrał płytę dla żony

  dory miał pomysł.Tak samo jak Robert Janowski nagrał płyte z przedwojennymi i tużpowojennymi przebojami. To były piekne piosenki z tekstem.Napisali te teksty wybitni poeci ,a nie amatorzy- tekściarze.